Головна » Статті » Свердління отворів в цегляній стіні

Свердління отворів в цегляній стіні

У житлових і виробничих приміщеннях на етапі ремонту часто виникає необхідність буріння додаткових отворів для прокладки комунікацій (наприклад систем вентиляції, електропроводки, пожежогасіння та ін.). Один із сучасних трендів в цьому напрямку – алмазне свердління отворів, яке використовується в багатьох видах робіт і навіть при демонтажі будівлі якщо стiнорiзна машина не ефективна.

За допомогою алмазного бура можна проводити такі роботи:

 • руйнувати стіни або підлогу для прокладки каналів комунікацій;
 • буріння дірок в стінах для прокладки газових труб, водопроводу і т. п.;
 • з’єднання основних зовнішніх і внутрішніх комунікацій за допомогою свердління фундаменту;
 • встановлювати системи кондиціонування і вентиляції;
 • свердлити стелю в разі установки пожежної сигналізації;
 • проводити різноманітні роботи по демонтажу аж до розбирання стін;
 • довбання дверних прорізів;
 • свердління отворів для ніш, комор, сейфів в стінах приміщення.

Для робіт з буром використовується система гідроохолодження. Вода промиває інструмент і охолоджує його. Принцип заснований на акумуляції вологи, яка тримає в облозі пил. Можна обійтися і без води, але тоді зношування алмазних коронок прискориться.
Інструмент відмінно справляється зі свердлінням твердих і особливо твердих покриттів і широко застосовується при будівництві об’єктів для створення наскрізних, глибоких і неглибоких отворів, штроблення стін, стельових перекриттів.

Переваги свердління отворів в цеглі алмазним буром

Перевагою використання цього інструменту є те, що він безпечний для конструкції будинку, а також:

 • точність, акуратність;
 • швидкість;
 • низький рівень шуму;
 • доступна ціна послуги;
 • буріння матеріалів високої міцності;
 • забезпечена ефективність робіт навіть під кутом;
 • отвори можна робити і в вертикальному, і в горизонтальному напрямку.

Підготовка до основного етапу робіт

До того як почати встановлювати обладнання, визначтеся де будуть знаходитися діри і нанесіть розмітку. Усередині стін не повинно бути електропроводів, кабелів, сантехніки, труб та інших елементів комунікацій.
Електропроводка, наприклад, знаходиться повністю в стіні і проходить горизонтальними або вертикальними лініями. Переконайтеся, що на стіні поблизу місця роботи відсутня розетка або вимикач світла. Переконатися можна проколупнути в стіні дірку викруткою і перевіривши чи проводка всередині чи ні.
Найкращим варіантом буде використання сигналізатора прихованої проводки (або детектора). Він відразу покаже наявність проводів в стіні без додаткових маніпуляцій. І заодно скаже про іншi металевi предмети. Деякі прилади налаштовані навіть на пошук дерев’яних предметів всередині стіни. Як тільки провід виявлений прилад видає звуковий сигнал і блимає лампочка.

Процес свердління

Для якнайшвидшого виконання роботи потрібно намітити місце і займатися монтажем системи буріння. На цьому етапі потрібно вибрати місце кріплення підстави апарату. Щоб забезпечити вільний простір для установки бура, потрібно до довжини станини додати бажаний діаметр отвору. Як правило, габарити станини – 60х35 см. Тобто для отвору розміром 20 см, потрібно 80 см вільного місця на стіні.
Коли визначилися з місцем монтажу, ставиться шпилька (потрібна для утримання підстави установки). Використовуйте анкера для закріплення станини (для бетону підійдуть незнімні, а для пухкого матеріалу потрібно кілька анкерів). Після встановлення станини вирівнюємо її по відношенню до розміченої точки буріння. Щоб охолоджувати коронку під час роботи, готуємо воду.
На останньому кроці виробляємо встановлення всієї конструкції.
Час, який потрібно для виконання роботи індивідуально залежить від матеріалу, який потрібно обробляти. Так, просвердлити цеглу набагато легше ніж бетон. На бетон витратиться кілька годин.
Після того як буріння закінчиться, видаляється просвердлена частина і демонтується бурова установка.

Інформацію, яку потрібно повідомити при замовленні послуги менеджеру

Роботи з використанням алмазного бура доводиться замовляти в будівельній компанії. Менеджер для оформлення замовлення зажадає від вас таку інформацію:

 1. Ширину і глибину отвору, які потрібно отримати.
 2. Якщо доведеться бурити залізобетон краще попередити підрядника про те наскільки сильно він армований.
 3. Клієнту також потрібно вказати напрямок свердління (вертикально або горизонтально, під нахилом). Якщо з нахилом, то вказати кут.
 4. Якщо отворів потрібно кілька, то повідомте скільки саме.
 5. Для охолодження інструменту потрібно повідомити про підводі води й інші види зв’язку електрики.

У менеджера також можна поцікавитися яким свердлом будуть свердлити цеглу, яким чином потрібно буде підготуватися до приїзду робітників.
З алмазної коронкою робота буде виконана набагато швидше, а в результаті ви отримаєте ідеально рівне, практичний отвір для укладання необхідних комунікацій.

0 комментариев

  Оставьте комментарий

  Звоните. Заказывайте. Поможем!

  Мы бесплатно выедем на обьект.

  Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

  При желании составим договор.

  Обратный звонок


  Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!