Головна » Ремонтні роботи » Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи

Види робітЦiна опт/роздріб
Прокладання кабеля відкрито/в гофре30/40 м п
Штроба під проводку40/50 м п
Установка розподільної коробки70/80 шт
Монтаж установочной коробки60/70 шт
Ел. Точка с розключенням пiд софiт70/80 шт
Установка світильника100/120 шт
Установка розетки, вимикача70/80 шт
Установка лічильника300 шт
Установка ел щита внутрішнього350 шт

Професійний електромонтаж в Харкові і Харківській області від майстрів компанії “Демонтаж”

Електромонтажні роботи є невід’ємною частиною будь-якого будівництва або ремонту. Вони входять в проект пі зведенні багатоповерхових приватних будинків, торгових комплексів, офісних центрів, промислових будівель та інших об’єктів. Професійно виконаний електромонтаж – це запорука надійного електропостачання на багато років, та його ефективність та економічність. У Харкові та Харківській області замовити електромонтажні роботи будь-якої складності можна в компанії “Демонтаж”.

Перелік основних видів робіт і розцінки

Електромонтаж включає в себе велику кількість робіт. Але всі їх можна умовно поділити на чорнові і чистові. До першого виду належать:

  • Штроблення стін і перегородок;
  • Буріння та свердління;
  • Прокладка трас для електропроводки;
  • Монтаж люстр, бра, підлогових і вбудованих світильників, вимикачів і розеток;
  • Установка монтажних коробів і розподільних щитків.

До чистових робіт відноситься підключення всіх приладів та обладнання.

Розцінки на електромонтажні роботи включають в себе всі перераховані вище етапи, в залежності від умов конкретного об’єкта і побажань замовника. При цьому важливо враховувати, що даний процес строго регламентований будівельними нормами і ГОСТами і пред’являє до виконавців ряд певних вимог. Зокрема – це знання нормативної документації, наявність професійних навичок і досвіду, розуміння електромонтажних схем і вміння користуватися спеціальними приладами. У деяких випадках, також може знадобитися наявність спеціального допуску, що дозволяє здійснювати електромонтажні роботи в особливих умовах (наприклад, обмеження по потужності електрообладнання, на висоті і так далі).

Важливо розуміти, що нерідко при прокладанні кабелю або заміни старого часто доводиться стикатися з необхідністю штробления, свердління і буріння бетонних або цегляних стін. Процес цей досить трудомісткий, запорошений і займає багато часу. Майстри нашої компанії, використовують передові технології та сучасне обладнання та професійні інструменти.

Наприклад, сьогодні одним з найбільш технологічних і ефективних варіантів є алмазне свердління, буріння або різка стін, стель і перегородок. Це виконується з застосуванням інструментів і обладнання, пристосованих для використання спеціальних дисків і насадок з алмазним напиленням. Такий підхід дає можливість істотно прискорити процес, роботи виконувати з великою точністю і мінімальною кількістю пилу і низьким рівнем шуму.

Ціна питання

Плануючи будівництво приватного будинку або капітальний ремонт квартири, офісу ТРЦ або промислового об’єкта, необхідно попередньо скласти приблизний кошторис. Для цього необхідно знати ціни на електромонтажні роботи, підготовчі, оздоблювальні та інші їх види, які планується проводити.

Подивитися прайс і порівняти перелік послуг з електромонтажних робіт, ціни і якість, можна на офіційному сайті компанії “Демонтаж”. Тут є фото, з інших об’єктів, де працювали наші майстри, а також реальні відгуки клієнтів.

Завдяки спеціалізованому профілем нашої організації, великому досвіду та високої кваліфікації майстрів, а також використанню передових технологій та оснащення сучасним обладнанням та спецтехнікою, забезпечується висока якість надаваних послуг і кращі ціни у Харкові і Харківській області.

Укладаючи договір на електромонтажні роботи з компанією “Демонтаж”, наші клієнти отримують гарантію якості на їх виконання, широкий спектр, що надаються та оптимальні терміни. Співпрацювати з нами легко, надійно і вигідно. Ми любимо свою роботу, цінуємо клієнтів і робимо все можливе, щоб будь-який ремонт перетворився в по-справжньому приємний і творчий процес.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!