Головна » Демонтажні роботи » Демонтаж покрівлі

Демонтаж покрівлі

Демонтаж даху, покрівлі
Види робітцегла, газоблок грн/м.кв опт/роздріббетон грн/м.кв опт/роздрібарм.бетон грн/м.кв опт/роздріб
Шифер40-6040-6040-60
Шифер з дошкою60-8060-8060-80
Покрівля та балки100-120100-120100-120

Приклади робіт

Демонтаж покрівлі у Харкові майстрами компанії “Демонтаж”

Демонтаж покрівлі – невід’ємний етап робіт при ремонті, заміні або відновленні даху. Даний процес досить трудомісткий і небезпечний, так як все це проводяться на висоті. Тому дуже важливо довіряти його кваліфікованим майстрам. У Харкові замовити професійне розбирання старої покрівлі по найкращим розцінками можна в компанії “Демонтаж”.

Порядок і особливості виконання робіт


Перший етап – це виїзд на місце, огляд і вивчення об’єкта. Визначення загального обсягу робіт і складання кошторису. Після її затвердження, бригада майстрів починає виконувати демонтаж старої покрівлі з бітумної черепиці, шиферу, руберойду або інших матеріалів. При цьому слід враховувати, що вартість розраховується за м2, і залежить від багатьох факторів:

 • Загальної площі;
 • Особливих умов;
 • Матеріалу з якого виконана дах;
 • Необхідності виконання додаткових робіт;
 • Вибраній технології.

Одним з найбільш простих видів є розбирання шиферного даху, яке не вимагає використання спеціального обладнання. Тут можна обійтися ручним інструментом. Більш складним в технологічному плані є демонтаж бітумної покрівлі.

Також потрібно враховувати, що такі роботи часто пов’язані з необхідністю видалення зовнішніх комунікацій, прихованої електропроводки, супутникових антен, систем водопостачання та опалення (“обратка”). Після розбирання і ліквідації всіх цих елементів, переходять до зняття верхнього шару покрівельного покриття. Далі йдуть – утеплювач, лати, крокви, несучі балки і так далі.

Нерідко майстрами нашої компанії застосовується алмазна різання бетону. В такому випадку, на демонтаж рулонної покрівлі, ціна буде суттєво відрізнятися. Це пояснюється тим, що для цього потрібна наявність дорогого і високотехнологічного устаткування і джерела електроенергії.

Висока якість та доступні ціни

Замовляючи демонтаж м’якої покрівлі в нашій компанії, ви отримуєте поєднання високої якості послуг і доступних цін. Перевагами співпраці з підприємством є:

 • Широкий спектр послуг, що надаються;
 • Професіоналізм і висока кваліфікація всіх співробітників;
 • Всі роботи проводяться у відповідності з будівельними нормами і дотриманням техніки безпеки;
 • Найнижчі ціни в регіоні;
 • Оперативність виконання замовлення;
 • Використання сучасного обладнання та інструменту від відомих виробників.

Дізнатися, як виконується демонтаж покрівлі з шиферу і розцінки на всі види додаткових послуг можна на сайті підприємства або зв’язавшись з нашими менеджерами. Ми гарантуємо рішення навіть найскладніших завдань за доступними цінами і в максимально стислі терміни.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!