Головна » Перепланування » Комора в шахті ліфта

Комора в шахті ліфта

Комора в шахті ліфта
Види робітцегла грн/м.квбетон грн/м.кварм.бетон грн/м.кв
Алмазна різка до 8 см200250300
Алмазна різка 8-12 см40012001200
Алмазна різка 15-16 см60014001400
Алмазна різка 18 см80018001800
Алмазна різка 25 см100032004800
Будівництво комори в шахті ліфта з матеріалом і різкою отвору95001200012000

Приклади робіт

Пристрій комори в шахті ліфта в Харкові

Більшість власників квартир в багатоповерхових будинках, стикаються з проблемою організації місць для зберігання різних речей. В основному це консервація, продукти харчування, інструменти, габаритні предмети домашнього вжитку (наприклад, прасувальна дошка, пилосос, велосипед, драбина або спеціальне спорядження для рибної ловлі, занять спортом і так далі). Особливо це актуально для таких об’єктів, де комори не передбачені проектом. Оптимальним рішенням є пристрій комори в шахті ліфта. Дану послугу можна замовити в Харкові в компанії “Демонтаж”.

Переваги такого рішення

Комора в шахті ліфта – це відмінний варіант звільнити корисну площу своєї квартири, де зберігалися не часто використовувані, але потрібні речі. Таким чином, не потрібно урізати простір своєї квартири під комору, а при її наявності переобладнати її під інше призначення, наприклад, гардеробну, майстерню, збройову кімнату і так далі.

Пристрій комори в шахті ліфта має свою специфіку і вимагає певних знань і навичок. По-перше, це пов’язано з необхідністю демонтажу частини бетонної стіни і облаштування там посиленого отвору. Такі роботи досить трудомісткі, займають багато часу. Сусідам можуть заважати шум і велика кількість будівельного пилу.

Майстри нашої компанії використовують тільки передові технології – алмазне різання бетону. Перевагами методу є:

 • Оперативність проведення робіт;
 • Висока точність різу;
 • Відсутність необхідності виконувати додаткову обробку;
 • Низький рівень шуму;
 • Мінімальна кількість пилу, яка осідає подачею невеликої кількості води або віддаляється вбудованим пилозбірником.
 • Особливості різних видів планування

  Щоб організувати комору в шахті ліфта, перепланування повинна здійснюватися з урахуванням її основного призначення. Найпоширенішими варіантами планування таких приміщень є:

  • П-образне розміщення стелажів;
  • Г-образне;
  • З торцевих розташування полиць в кінці приміщення.

  Кожен з цих типів має свої плюси і мінуси і має свої особливості експлуатації. Також нерідко використовується комбіноване розміщення полиць.

  Майстри компанії “Демонтаж” завжди готові допомогти вибрати найбільш оптимальний варіант планування, і підібрати відповідні матеріали для ремонту, і зробити попередню калькуляцію. Також вони виконають весь комплекс робіт з перепланування будівлі для влаштування комори в шахті ліфта, з використанням новітніх технологій, сучасного обладнання та професійних інструментів. Така співпраця дозволяє організувати весь процес максимально швидко, абсолютно законно, отримати гарантований результат, за цілком доступними і конкурентними цінами.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!