Головна » Алмазна різка бетону » Алмазна різка (демонтаж) сантехкабін

Алмазна різка (демонтаж) сантехкабін

Демонтаж сантехкабін, ціна:
Товщина в сантиметрахцегла грн/м.квбетон грн/м.кварм.бетон грн/м.кв
6-7 см240035004000
8-9 см240040004500

Приклади робіт

Демонтаж сантехкабіни у Харкові та Харківській області майстрами компанії “Демонтаж”

Демонтаж сантехкабіни – це один з найбільш складних і трудомістких видів робіт, при проведенні ремонту в санвузлі або об’єднанні його з ванною кімнатою. Обумовлено це тим, що дане приміщення має малу площу, і заповнене прихованою електропроводкою, різними комунікаціями, обладнанням та іншими елементами. Майстри компанії “Демонтаж” мають великий досвід в проведенні таких робіт, і готові виконати їх з гарантією якості і на найвигідніших умовах в Харкові і Харківській області.

Коли необхідна послуга

Сантехкабіни – це монолітний блок, який складається з 2-х зон – туалетного та ванної кімнат. Виконаний з цегли, залізобетону або асбоцемента. Товщина стінок зазвичай не перевищує 10-ти сантиметрів, але в деяких випадках може досягати і 15-ти см. Найчастіше, подібні конструкції не є несучими тому демонтаж сантехкабіни в Харкові і Харківській області може виконуватися без отримання дозволів та погоджень. Пояснюється це тим, що їх злам не порушує конструкційної цілісності будівлі.

Ремонт ванни зламом сантехкабіни зазвичай замовляють, коли хочуть об’єднати два приміщення, тим самим збільшивши їх площу, і отримавши додаткове місце для розміщення пральної машини, ванною більшого розміру, спеціальних меблів та інших аксесуарів. Такі роботи дозволяють збільшити площу приміщення, а i його обсяг, так як передбачає зняття бетонної основи і частини стелі.

Порядок проведення робіт

Фахівці компанії “Демонтаж”, виконують знесення сантехнічної кабіни, використовуючи сучасну технологію алмазного різання, в суворій послідовності:

  1. Проведення підготовчих робіт.
  2. Зняття дверної коробки.
  3. Процедура відключення і зняття сушителя для рушникiв та іншого устаткування, меблів та аксесуарів.
  4. Алмазна різка стін, основи і стелі.
  5. Складання будівельного сміття і його вивезення.

Де замовити

Важливо враховувати – демонтаж бетонної сантехкабіни процес досить складний, що вимагає певних знань професійних навичок, а також використання сучасного обладнання та інструментів. Зокрема, швонарезчики, канатні і стiнорiзнi машини, ручні різьбярі та інші. Тільки такий підхід дозволяє провести демонтажні роботи максимально швидко, з високою якістю і точністю різу, мінімальною кількістю пилу і невисоким рівнем шуму.

Алмазна різка може виконуватися “мокрим” і “сухим” методом. У першому випадку, процес відбувається з подачею невеликої кількості води, а в другому застосовують спеціальний пилосос для видалення будівельного пилу.

Замовити в Харкові і Харківській області демонтаж сантехкабіни швидко, без шуму і пилу, можна звернувшись в нашу компанію. Це поєднання доступних цін, високого професіоналізму майстрів і гарантованої якості.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!