Шпаклівка

Види робітЦіна грн/м.кв опт/роздріб
Грунтовка в 1 шар10грн/20грн
Шпаклівка в 2 шари (стіни під шпалери)90/120
Шпаклівка в 2 шари (стелю під шпалери)100/130
Шпаклювання відкосів80/100 м п
Витяжка кутів під правило50/60 м п

Шпаклівка стін і стель y Харкові і Харківській області майстрами компанії “Демонтаж”

Шпаклівка стін і стель є одним з найбільш відповідальних етапів в процесі виконання оздоблювальних робіт. Це обумовлено тим, що від їх якості багато в чому залежить і кінцевий результат всього ремонту. Незважаючи на гадану простоту, даний вид оздоблювальних робіт вимагає наявності у майстра професійних навичок і певного досвіду. У Харкові шпаклівку стін найнижчу можливу ціну і з гарантованою якістю виконують фахівці компанії “Демонтаж”.

Особливості технологічного процесу

Шпаклівка потрібна для підготовки поверхні для фінішної обробки(обклеювання шпалер, фарбування і так далі). Це виконують з використанням спеціальних сумішей, які бувають базовими(стартові) і фінішні. Головними їх відмінностями є розмір фракції і товщина нанесення.

При цьому важливо розуміти, що шпаклівка стін здійснюється не тільки по штукатурці, а й за іншими матеріалами, наприклад ГКЛ, газоблоки і пінобетон. Тому перед початком робіт, важливо правильно підібрати шпаклювальну суміш, для конкретного випадку.

Вартість шпаклівки стін включає в себе виконання всіх етапів цього процесу.

  1. Підготовка поверхні. Виробляється з урахуванням матеріалу, з якого виготовлена ​​стіна. Наприклад, для гіпсокартону – це грунтування, і проклейка стиків стрічкою-серпянкою.
  2. Приготування розчину для шпаклювальних робіт.
  3. Нанесення розчину. Майстри нашого підприємства використовують, як машинний метод, так і виконують вручну. Залежить від масштабності проекту, умов і поставлених завдань.

Ціна шпаклівки стін залежить від кількості шарів нанесення, складності, а також обраного методу, матеріалу стін і загального обсягу замовлення.

Як правильно оформити заявку

У Харкові замовити недорого даний вид оздоблювальних робіт можна зв’язавшись з менеджерами нашої компанії або на сайті. До речі, тут же є можливість подивитися приклади шпаклівки гіпсокартонних стін і ціни на послуги наших майстрів, прочитати відгуки клієнтів, і заповнити онлайн заявку.

Перевагами співпраці з підприємством “Демонтаж” є:

  • Гарантія якості;
  • Великий досвід і висока кваліфікація майстрів;
  • Зручна форма співпраці;
  • Оптимальні терміни виконання шпаклівки (азової і фінішної);
  • Процес проходить при строгому дотриманні будівельних і санітарно-гігієнічних норм і правил техніки безпеки;
  • Застосування сучасних технологій і спеціального устаткування;
  • Добре продумана цінова політика.

Сюди слід додати кваліфіковану допомогу наших фахівців при консультуванні потенційних клієнтів, допомоги у виборі матеріалу і коректному оформленні замовлення. Все це робить співпрацю з нашою організацією максимально вигідною, надійною і комфортною.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!