Головна » Ремонтні роботи » Покриття підлоги

Покриття підлоги

Види робітЦіна грн/м.кв опт/роздріб
Укладання лінолеуму, ковроліну50/70
Укладання фанери на підлогу50/80
Укладання ламінату70/100
Укладання паркетної дошки на клей150/200
Укладання паркетної дошки на підлогу150/200
Установка пластикових плінтусів30/40 м п
Монтаж перехідною планки50/60 м п
Монтаж дерев’яного плінтус50/60 м п

Монтаж пiдлоги у Харкові, перелік основних робіт і вартість послуг компанії “Демонтаж”

Традиційно монтаж підлоги виконують на завершальній стадії ремонтних робіт. Від того наскільки правильно та якісно було виконано укладання підлоги залежить міцність і довговічність підлогового покриття. Тому даному виду робіт завжди приділяється підвищена увага. Замовити у Харкові і Харківській області професійний монтаж підлог в приватному будинку, квартирі, офісі, промисловому будівлі, можна звернувшись в “Демонтаж”. Це гарантія високої якості, оптимальних термінів виконання замовлення і кращої ціни в регіоні.

Особливості процесу

Укладання підлогових покриттів повинна здійснюватися на добре підготовлену основу. Для цього зазвичай виконують монтаж чорнової підлоги, до якого пред’являються певні вимоги. По-перше, він повинен бути міцним і надійним. По-друге, рівним і чистим. Допустимий перепад висот – не більш як 2-х мм на 2 м2. По-третє, підходити за своїми характеристиками, до обраному типу підлогового покриття. По-четверте, чи не перевищувати допустимий рівень відхилення від заданого ухилу або горизонталі – 0,2% від площі приміщення, але не більше 0,5 см.

На сьогоднішній день найбільш популярними є такі види основ:

  1. Мокра стяжка. Розрізняють – цементно-пісочний, бетонні, самовирівнюючі та комбіновані.
  2. Сухі. До них відносяться настили з ДСП, OSB, фанери, а також монтаж дерев’яних підлог або збірних (КНАУФ).

Кожен вид підлогового покриття, призначений для укладання на спеціально підготовлену поверхню. Розібратися у всіх цих нюансах, а також правильно підібрати матеріал і необхідну технологію, допоможуть фахівці нашої компанії. Перелік робіт включає в себе наступні процеси:

  1. Установка лаг.
  2. Монтаж чорнових дощок.
  3. Укладання фанери і паро- та гідроізоляції.
  4. Обробка матеріалу вогне- та біозахисту.
  5. Укладання утеплювача (керамзит або мінеральна вата);
  6. Монтаж статі по лагам.
Наші переваги

Фахівці нашого підприємства мають великий досвід проведення різних будівельно-ремонтних і демонтажних робіт. Вони готові виконати монтаж бетонної підлоги або дерев’яного з подальшим укладанням будь-якого покриття, на високому професійному рівні, в найкоротші терміни, незалежно від обсягу та складності майбутніх робіт.

Подивитися приклади облаштування підлог в квартирах заміських котеджах, торгово-розважальних комплексах, офісних центрах і промислових будівлях можна на офіційному сайті компанії. Також тут розміщені відгуки наших клієнтів.

Ще одним плюсом співпраці, є можливість попередньо довідатися про ціни на монтаж пiдлоги для конкретного будинку і наявних умов. З “Демонтаж” – будь-який ремонт проходить максимально швидко, продуктивно і економно.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!