Головна » Демонтаж будинків » Промисловий демонтаж

Промисловий демонтаж

Промисловий демонтаж
Види робітцегла, газоблок грн/м.куб опт/роздріббетон грн/м.куб опт/роздрібарм.бетон грн/м.куб опт/роздріб
Демонтаж технікою300-500900-12001200-1800

Приклади робіт

Промисловий демонтаж різних конструкцій, споруд і будівель у Харкові та Харківській області

Компанія “Демонтаж” займає одну з лідируючих позицій у Харкові та Харківській області в сфері промислового демонтажу з використанням спеціальної техніки та обладнання. Це обумовлено постійним розвитком і вдосконаленням використовуваних технологій. Наші майстри мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи в даному сегменті послуг. Нам під силу вирішення найскладніших і неординарних завдань.

Що таке промисловий демонтаж

Дане поняття включає в себе знесення і розбирання різних будівель і споруд з використанням спеціалізованої техніки. На сьогоднішній день вважається найбільш ефективним, безпечним та економічно вигідним. Особливо актуально під час проведення демонтажних робіт для будівель виконаних з різних конструктивних матеріалів.

Звернувшись в нашу компанію можна замовити промисловий демонтаж таких споруд і будівель:

  • Офісні центри;
  • Виробничі цехи;
  • Печі і димові труби;
  • Заглиблених споруд;
  • Склади і сховища сільськогосподарського призначення;
  • Житлові будинки;
  • ТРЦ;
  • Монолітні будівлі.

Також у нас можна замовити проведення поелементного (часткового) демонтажу без зупинки виробничих процесів.

Як ми працюємо

Першим етапом є виїзд фахівця на місце проведення робіт і вивчення особливостей об’єкта. Потім розробляється детальний план і складається кошторис, в якій розписується скільки коштує демонтаж стін, фундаменту, покрівлі, металоконструкцій, алмазне різання бетону, видалення плитки і так по кожному виду робіт. Після узгодження всіх моментів з замовником і підписання договору, бригада фахівців відключає всі інженерні мережі та комунікації, захищає територію, і приступає безпосередньо до вирішення поставлених завдань.

В процесі проведення робіт наші майстри використовують найновітніші технології, спеціалізовану техніку екскаватори, з великим вибором навісного обладнання та сучасні інструменти, такі як канатні і стiнорiзнi машини, швонарiзчики, перфоратори і відбійні молотки, ручні різьбярі, алмазні диски та насадки і багато іншого.

Важливо враховувати, що промисловий монтаж це трудомісткий і відповідальний процес, з яким можуть впоратися на належному рівні тільки професійні майстри, які мають в своєму розпорядженні спеціальні знання, досвід, необхідне оснащення і технічні засоби.
У Харкові замовити промисловий демонтаж будь-якої будівлі чи споруди можна, звернувшись на підприємство “Демонтаж”. Менеджери завжди готові надати актуальну інформацію про всі послуги компанії, ціни та умови співпраці, а також виконати попередній розрахунок кожної послуги. На офіційному сайті розміщені відгуки наших клієнтів і приклади виконаних робіт. Співпраця з компанією – це оптимальне поєднання надійності, якості та доступної вартості.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!