Головна » Ремонтні роботи » Плиткові роботи

Плиткові роботи

Види робітЦіна грн/м.кв опт/роздріб
Грунтовка стяжки, стін під плитку12грн/15грн
Різка плитки, шліфування кромок90/120 м п
Установка куточків при укладанні плитки40/50 м п
Укладання плитки на підлогу200/250
Укладання плитки на стіни (проста)200/250
Затирка швів на плитці35/45

Плиткові роботи в Харкові – краща якість за доступною ціною від майстрів компанії “Демонтаж”

Плиткові роботи є одним із завершальних етапів ремонту офісу, торгового центру, заміського котеджу, житлової квартири або будь-якого іншого приміщення. Від якості обробки багато в чому залежить і загальний результат всього процесу. Тому плиткові роботи повинні виконувати тільки досвідчені і кваліфіковані фахівці. У Харкові, замовити плиткові роботи, ціна на які буде відповідати їх якості, можна звернувшись в “Демонтаж”.

Основні етапи

Для того, щоб укладання плитки здійснювалася якісно, ​​необхідно дотримуватися послідовність всіх етапів, а також відповідально підходити до вибору матеріалів та їх підготовці до роботи. Наші майстри використовують професійний інструмент для різання плитки та шліфування країв. Завдяки цьому забезпечується точність різу, дотримання потрібної конфігурації, а кількість відходів зводиться до мінімуму.

Вартість плиткових робіт включає такі моменти – вирівнювання поверхні, різання кахля і безпосередньо укладання, з наступною затиркою швів.

Дизайнери дуже часто, для обробки і декорування різних приміщень застосовують облицювання каменем або плиткою. Це дає можливість підкреслити індивідуальність інтер’єру і зробити його максимально зручним для користувачів. Найбільш актуально це для кухні, ванни, туалету, торгового залу, сходових прольотів і так далі, де потрібно регулярне проведення вологих прибирань.

Наші майстри виконують укладання облицювального каменю і кахлю, як усередині приміщень, так і на вулиці, при оздобленні фасадів будівлі, застосовуючи для цього спеціальні морозостійкі матеріали. При цьому вартість на плиткові роботи буде залежати від наступних факторів:

 • Матеріал, що використовується;
 • Загальний обсяг;
 • На внутрішній або зовнішнє облицювання;
 • Складність декору;
 • Особливі умови.

Дізнатися актуальні розцінки майстрів можна на сайті нашого підприємства, відкривши сторінку з прайс-листом на плиткові роботи. Менеджери компанії допоможуть визначитися з вибором матеріалу, і підкажуть яку краще використовувати кладочную суміш або розчин, також розрахують орієнтовну вартість укладання керамічної плитки.

Тут же можна ознайомитися з прикладами укладання плитки нашими майстрами, прочитати відгуки клієнтів і оформити замовлення. Це дозволить заощадити час і сили на пошук бригади майстрів, а також отримати гарантовану якість за доступною ціною.

Наші переваги

Укладаючи договір з компанією “Демонтаж”, кожен клієнт отримує:

 • Високу якість послуг, що надаються;
 • Кращі ціни в регіоні;
 • Професійні консультації досвідчених фахівців;
 • Великий і різноманітний перелік послуг;
 • Прозору і чесну політику формування цін;
 • Гарантію на всі види виконуваних робіт.

Ознайомитися з прайс-листом на плиткові роботи та замовити їх у наших майстрів можна, безпосередньо в офісі, по телефону, або на сайті компанії. Ми прагнемо зробити все, щоб ремонт був, не тільки якісним, але і комфортним для наших клієнтів.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!