Головна » Посилення, зміцнення прорізів і конструкцій

Посилення, зміцнення прорізів і конструкцій

Посилення, зміцнення прорізів
Види робітцегла грн/м.пбетон грн/м.парм.бетон грн/м.п
Посилення куточком400-600250-400250-400
Посилення швелером600-1200250-400250-400
Посилення швелером зі шпильками900-1500900-1200900-1200

Приклади робіт

« 1 з 2 »

Посилення прорізів, при проведенні демонтажних і ремонтних робіт у Харкові

Усиление проемов, при проведении демонтажных и ремонтных работ в Харькове
Посилення отворів є обов’язковою умовою проведення демонтажних або ремонтних робіт з несучими стінами. Також даний процес завжди виконується при різанні прорізів. У Харкові посилення прорізу в стіні житлового будинку, квартири, виробничого приміщення, торгового залу, офісного центру можна замовити в компанії “Демонтаж”.

Як здійснюється посилення

Майстри нашого підприємства, для якісного і швидкого виконання робіт щодо посилення прорізу в несучій стіні, виконаної з бетону або цегли використовують професійне обладнання для алмазного різання і куточок або швелер, в залежності від обраної технології. Найчастіше, на практиці застосовують однорядне, кутового, 2-х рядне і коробкове посилення прорізу в стіні. У першому випадку використовується швелер, у другому – сталевий куточок, а останній є більш складною конструкцією, в якій додатково виконується стяжка металевої шпилькою.

Даний процес є досить важливим і відповідальним, так як від якості його виконання залежить міцність конструкції і довговічність експлуатації. Тому довіряти такі роботи слід тільки професійним майстрам, які мають достатній досвід, знання і навички, а також застосовують передові технології та сучасне обладнання.
Необхідність такого підходу пояснюється ще й тим, що використовуючи, наприклад, звичайні методи демонтажу стін і перегородок, відбувається руйнування конструкцій через впливів на них ударної сили або вібрацій. Наші майстри для цього використовують спеціальне обладнання для алмазного різання та буріння. Це дозволяє істотно прискорити процес, підвищити якість і точність різання, дотримання заданої геометричної форми, і плюс до всього мінімум пилу, шуму і відсутність необхідності в додатковій обробці.
Усиление проемов при демонтажных и ремонтных работах

Посилення отворів в цегляних стінах, фахівцями нашого підприємства здійснюється поетапно.

 1. Прорізати в стіні над прорізом горизонтальну штробу.
 2. Встановлюється металевий швелер в штробу, і кріпиться за допомогою розчину.
 3. Потім, використовуючи метод алмазного свердління, вирізаються наскрізні отвори.
 4. З іншого боку ріжеться ще одна штроба, в яку, таким же чином, встановлюють другий швелер.
 5. Після цього обидва швелера стягують кріпильними шпильками.
 6. З боків встановлюють сталеві куточки.

Таке посилення прорізів металом робить конструкцію надійною і відповідає будівельним нормам, прописаним в БНіП.

Важливі моменти

Також для цього може використовуватися спеціальна металева П-подібна рама. Технологія зміцнення дверних прорізів у цегляних стінах має свої відмінності, і роботи повинні виконуватися з особливою обережністю, і чітким дотриманням послідовності дій. Це обумовлено тим, що такі стіни не монолітними. Тому установку перемички виконують до початку різання. Використовуючи метод алмазного різання, вдається зберегти цілісність і міцність цегляної кладки.

Після завершення різання прорізу, відразу ж конструкцію підсилюють його бічних частин металевими стійками, за допомогою зварювання (кріплення до горизонтальної перемичці) і болтових з’єднань. У деяких випадках, наші майстри додатково виконують заливку пустот в цегляній кладці, спеціальним полімерно-цементним розчином. Особливо актуально при ремонті старих будинків і будівель.
Укрепление проема
Ціни на посилення прорізів залежать від багатьох чинників:

 • Розміру отвору, що підлягає демонтажу;
 • Кількості поверхів у будинку;
 • Застосовуваної технології;
 • Матеріалу з якого виконані стіни (цегляна кладка, бетон, фундаментні блоки і так далі);
 • Розташування зміцнює отвору щодо перекриттів і інших елементів конструкції.

Дізнатися розцінки на даний вид послуг можна в прайсі, розміщеному на сайті підприємства. Тут же є приклади робіт і відгуки клієнтів компанії. Звернувшись до нас, можна також замовити повний комплекс послуг по посиленню металом:

 • Віконних і дверних прорізів;
 • Плит перекриттів;
 • Комори в шахті ліфта;
 • Монтаж колон.

Співпрацюючи з “Демонтаж”, ви отримуєте гарантію якості, оптимальні терміни, дотримання всіх будівельних норм і кращі ціни у Харкові і Харківській області, на посилення прорізів будь-якої складності.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!