Головна » Ремонтні роботи » Стяжка підлоги

Стяжка підлоги

Види робітЦіна грн/м.кв опт/роздріб
Грунтовка під стяжку10грн/15грн
Стяжка підлоги з керамзитом100/150
Заливка підлоги самовирівнюється розчином70/90
Цементно-піщана стяжка до 5 см100/120
Гідроізоляція для стяжки20/30
Монтаж армуючої сітки для стяжки25/30
Утеплення підлоги на стяжку40/60

Стяжка підлоги, ціни в Харкові 2018 року від компанії “Демонтаж”

Стяжка підлоги в квартирі, приватному будинку, складі, виробничому цеху або торговому центрі – це досить важкий, трудомісткий і відповідальний процес. Полягає в покладенні або заливці вирівнюючого шару і підготовці основи для різних видів підлогових покриттів (керамічна плитка, паркет, ламінат, лінолеум та інші). Правильно виконана стяжка – це гарантія рівної і міцної поверхні, яка крім усього іншого, забезпечує надійну звуко-, гідро- і теплоізоляцію всiєї пiдлоги. У Харкові замовити роботи по стяжці підлоги для будь-яких будівель і приміщень на високому професійному рівні можна в компанії “Демонтаж”.

Використовувані технології та основні види

Майстри нашого підприємства мають великий досвід роботи в даному сегменті послуг і готові виконати якісну бетонну стяжку підлоги будь-якої складності та обсягу. Ми використовуємо сучасні методи і сертифіковані матеріали. У нас можна замовити стяжку підлоги у Харкові різних видів. В основному ми використовуємо 3 технології.

 1. Мокра. Є найбільш поширеною і доступною за фінансовими витратами. Широко застосовується в масштабному будівництві і при зведенні невеликих об’єктів, а також в процесі будівництва і ремонту.
 2. Суха. Вважається найбільш швидкої технологією. Укладання підлогового покриття можна починати вже на наступний день.
 3. Напівсуха. Передбачає використання спеціального обладнання – затирочної машини і пневмонагнетателя. Відрізняється високою міцністю і відносно невисокою ціною.

Розрахувати вартість даного процесу можна, ознайомившись з прайсом, на всі види послуг, або зв’язавшись з менеджерами підприємства. Вони також допоможуть правильно вибрати найбільш підходящу технологію, якісні та сертифіковані матеріали, проконсультують щодо термінів виконання і особливостям процесу.

Особливості співпраці та наші переваги

Оформляючи замовлення на стяжку підлоги, ціна роботи в “Демонтаж” буде набагато нижче ніж у конкурентів. При цьому, наші клієнти отримують гарантію якості, високий професіоналізм майстрів і використання передових технологій і сучасного обладнання. Всі роботи проводяться згідно з графіком, прописаного в договорі, а також з дотриманням норм і вимогою БНiП. До інших переваг співпраці можна віднести наступні фактори:

 • Висока якість;
 • Ефективна взаємодія всіх бригад і структур підприємства;
 • Застосування всіх технологій, включаючи самі передові, що вимагають використання спеціального обладнання;
 • Контроль кожного етапу;
 • Оперативність виконання;
 • Виконуємо стяжку для підлоги у Харкові будь-яких обсягів і складності;
 • Кращі ціни в регіоні;
 • Найповніший перелік послуг.

Завдяки такому підходу, співпраця з нашим підприємством є надійним, зручним і максимально вигідним для замовника.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!