Головна » Демонтажні роботи » Демонтаж плитки

Демонтаж плитки

Демонтаж плитки
Види рoбiтцегла, газоблок грн/м.кв опт/роздріббетон грн/м.кв опт/роздрібарм.бетон грн/м.кв опт/роздріб
Плитка без розчину30-4030-4030-40
Плитка з розчином30-4030-4030-40

Приклади робіт

Швидкий і якісний демонтаж плитки у Харкові

При проведенні ремонтних робіт в житлових квартирах, приватних будинках, офісних, торгових, складських і виробничих приміщеннях, часто потрібен демонтаж плитки. Даний вид роботи має свою специфіку і вимагає професійного підходу, а в деяких випадках і використання спеціального інструменту та обладнання. Майстри компанії “Демонтаж” мають великий досвід і все необхідне для виконання демонтажу старої плитки у Харкові та Харківській області.

Особливості процесу

Демонтаж керамічної плитки може проводитися різними методами. Наприклад, вручну, якщо її кладка виконувалася на слабке і погано підготовлену основу. Якщо ж всі роботи проводилися якісно, ​​то зняття старої плитки може бути проблематичним, для непідготовленої людини. Тому краще відразу звернутися до професіоналів, які спочатку ознайомляться з умовами та обсягом роботи, виберуть найбільш підходящий спосіб і складуть план роботи.

Далі складається кошторис, уточнюються терміни і складається договір. Після його підписання, бригада майстрів приступає до демонтажу плитки, ціна при цьому теж повинна бути обговорена і вказана в договорі.

Для проведення робіт потрібно повністю підготувати приміщення. Винести, наявні меблі, зняти навісні шафи. Якщо в приміщенні залишаються будь-які предмети (наприклад, сантехнічні вироби), то їх слід накрити, щоб не пошкодити осколками кахлю.

Вартість видалення кахлю залежить від особливостей проведення робіт (для підлоги, настінна, стельова), обсягу, обраної технології, матеріалу стін, підлоги або стелі (бетон, цегла, армований бетон, газоблоки) і типу використовуваної кладки. Зняття може здійснюватися без розчину і разом з ним.

Де і як замовити

Для тих, хто хоче замовити професійний демонтаж плитки для підлоги у Харкові та Харківській області, з гарантією якості і за кращими цінами в регіоні оптимальним рішенням буде звернутися в нашу компанію. Перевагами такого вибору є:

  • Великий досвід роботи в даній сфері послуг;
  • Комплексний підхід і чітко налагоджені технологічні процеси;
  • Висока кваліфікація всіх співробітників підприємства;
  • Широкий спектр послуг, що надаються;
  • Доступні ціни та гарантія якості;
  • Дотримання всіх будівельних норм і правил техніки безпеки;
  • Оперативна обробка заявки і швидке виконання поставлених завдань;
  • Різні способи оплати.

Співпраця з підприємством “Демонтаж” – це гарантія того, що все буде виконано на найвищому рівні, незалежно від обсягів і складності поставлених завдань, в поставлені терміни і за найкращою ціною в регіоні.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!