Головна » Ремонтні роботи » Монтаж опалення

Опалення

Види робітЦіна грн/шт опт/роздріб
Установка батареї опалення400/600
Підключення батареї300/400
Прокладка труб опалення30/50 м п
Штроба під труби опалення60/80 м п
Установка настінного котла2500

Професійний ремонт опалення в приватних будинках і квартирах Харкова і Харківської області з компанією “Демонтаж”

Монтаж систем опалення досить популярна і поширена послуга. Актуальність цього питання обумовлена ​​зношеністю більшості опалювальних систем в багатоквартирних і приватних будинках, які були побудовані ще в середині минулого століття. А це безпосередньо впливає на їх справне функціонування, рівень комфорту, а також на загальну суму експлуатаційних витрат. У Харкові та Харківській області поміняти опалення в квартирі з гарантією якості і за доступними цінами допоможуть майстри компанії “Демонтаж”.

Кому і коли потрібно послуга

У процесі тривалої експлуатації, інженерні мережі зношуються, що призводить до порушення їх нормального функціонування. Згодом це може призвести до виникнення протікання і виходу з ладу обладнання. Тому періодично потрібно кваліфіковане обслуговування та ремонт систем опалення в житлових квартирах, заміських котеджах, офісних центрах, промислових підприємствах, торгових і складських комплексах, дитячих садах, лікарнях, школах та інших будівлях.

Крім цього, часто замовляють заміну або нову установку радіаторів опалення. Це необхідно, якщо ремонт і чистка старого є вже недоцільним, а також при облаштуванні автономного опалення у квартирі житлового багатоповерхового будинку.

Важливо розуміти, що установка батарей у квартирі – це відповідальна справа, що вимагає від майстрів наявності певних знань, навичок і досвіду. Найбільш поширеними причинами, для проведення ремонту або монтажу батарей опалення є:

 • Фізичне знесення;
 • Сильне засмічення, що не піддається прочищення;
 • Нерівномірне нагрівання секцій батареї;
 • Некоректне підбір труб;
 • Пропускна здатність арматури не відповідає необхідним нормам;
 • Розгерметизація опалювальних приладів або ділянок трубопроводу і деякі інші.

Серед основних причин, виходу з ладу елементів систем опалення є – низька якість теплоносія (води) і тривалий термін експлуатації без належного обслуговування.

Найбільш поширені послуги

Найпопулярнішими і затребуваними послугами при ремонті систем опалення є:

  • Заміна насосного обладнання;
  • Ремонт керуючих пристроїв і автоматики;

>

 • Демонтаж старих і установка нових батарей у квартирі, офісі або приватному будинку;
 • Заміна гідроакумуляторів;
 • Заміна ділянок трубопроводу, які вийшли з ладу або відслужили свій термін.

У Харкові та Харківській області замовити дані послуги можна, звернувшись в нашу компанію. Ми міняємо батареї опалення, а також виконуємо всі види робіт з ремонту та обслуговування опалювальних систем будь-якої складності на високому професійному рівні. Для цього у нас є все необхідне – висококваліфіковані майстри, з великим досвідом проведення такого роду робіт, професійне обладнання, інструменти та спецтехніка, а також ми використовуємо самі передові технології. Завдяки такому підходу, співпраця з “Демонтаж” є максимально зручною, вигідною і надійною.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!