Головна » Будівельні роботи » Покрівельні роботи

Покрівельні роботи

Види робітЦiна грн/м.кв опт/роздріб
Монтаж утеплювача даху50/70
Укладання ондулина або шиферу90/120
Укладання бітумної черепиці100/120
Укладання металочерепиці100/120
Укладання профнастилу80/100
Монтаж осб плит50/70
Укладання паробар’єру20/30
Укладання гідробар’єру20/30
Пристрій кроквяної конструкції120/180
Монтаж обрешітки даху50/70
Підшивка звисів даху160/200 м п
Монтаж лобової планки50/70 м п
Монтаж зливової системи120/160 м п
Укладання підкладкового килима30/40
Цементна стяжка під бітумну гідроізоляцію120/150
Гідроізоляція покрівлі мастика і євроруберойд80/100

Покрівельні роботи у Харкові, особливості процесу від А до Я з компаній “Демонтаж”

Покрівельні роботи – це один з найбільш складних і відповідальних процесів при будівництві або капітальному ремонті приватного або багатоквартирного будинку, виробничого цеху, торгово-розважального центру і будь-якої іншої будівлі. При недотриманні технології і неякісному виконанні монтажу або заміни покрівлі споруда не буде зберігати тепло і не зможе забезпечити комфортних умов експлуатації.

Це обумовлено тим, що з часом можуть з’явитися протікання, наслідком яких стане негативний вплив на інші елементи конструкції, втрата необхідної міцності і руйнування. Не допустити цього, можна звернувшись до послуг компетентних фахівців. У Харкові та Харківській області покрівельні роботи будь-якої складності і на високому професійному рівні виконують кваліфіковані майстри компанії “Демонтаж”.

Основні етапи процесу та особливості кожного з них

Фахівці нашого підприємства виконують покрівельні роботи у Харкові, строго дотримуючи всіх сучасних будівельних та санітарно-гігієнічних норм, якi прописані в галузевих БНiП і ГОСТах. Завдяки цьому забезпечується відповідна якість, надійність, монтується, тривалий термін експлуатації, а також безпеку всього процесу.

Вартість покрівельних робіт залежить від багатьох чинників і включає ціни на всі етапи монтажу або ремонту. При їх проведенні дуже важливо точно дотримуватися послідовностi технологічного процесу. Актуальні ціни можна дізнатися на сайті нашої компанії, тут вони розписані окремо за кожен вид. Основними етапами монтажу даху будь-якого будинку є:

  1. Підготовка.
  2. Монтаж несучої конструкції.
  3. Установка водовідвідної системи. Для організації водовідведення використовують або точкову або лінійну систему.
  4. Облаштування балконів і мансардних вікон.
  5. Обробка біо- і вогнезахист.
  6. Установка паро- та теплоізоляції.
  7. Монтаж покрівельного покриття.
  8. Облаштування гідроізоляції.

Ціна на монтаж або ремонт даху багато в чому залежить від її типу, так як це впливає і на перелік необхідних робіт. Наприклад, для плоских конструкцій застосовують будівельні мембрани, що сприяють відведенню з приміщень зайвої вологи, і захисту від її проникнення всередину. І таких моментів досить багато.

Замовити професійні покрівельні роботи в Харкові за кращими цінами, можна звернувшись в компанію “Демонтаж”. Ми гарантуємо високу якість, оптимальні терміни і кращі ціни в регіоні. Все це досягається професійним підходом до виробничого процесу, високою кваліфікацією наших фахівців, а також використанням новітніх технологій, сучасного обладнання та спеціальної техніки.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!