Головна » Ремонтні роботи » Ремонт будинків

Ремонт будинків

 

Види робітЦiна грн/м.кв
Косметичнийот 2800
Євроремонтот 3200
Капітальнийот 3800

Будівництво та ремонт приватних будинків у Харкові майстрами компанії “Демонтаж”

Ремонт приватних будинків – це відповідальний процес, який має свої особливості і тонкощі. Тому важливо, щоб роботи виконували професійні майстри, які маю досвід, необхідні навички, необхідну обладнання та інструменти. У Харкові замовити будівництво і ремонт приватного будинку, на найвигідніших умовах, можна в компанії “Демонтаж”.

Основні особливості процесу

Головними відмінностями ремонту старого будинку від аналогічних робіт в житлових квартирах, розташованих в багатоповерхівках, є необхідність проведення таких робіт, як ремонт і зміцнення фундаменту, заміна покрівлі, прибудова веранди або тераси, облаштування вентиляції, димоходів, заміна електропроводки, прокладка водопроводу, каналізації та деякі інші. Майстри нашої компанії всі роботи виконують в суворій відповідності вимогами нормативної документації, будівельними ГОСТами і БНiП, а також санітарно-гігієнічними нормами і дотриманням правил техніки безпеки.

Висока якість послуг забезпечується високою кваліфікацією фахівців нашого підприємства, а також застосуванням нових технологій, сучасного обладнання та спеціальної техніки. Весь процес здійснюється поетапно, з обов’язковим контролем якості виконання робіт.

Капітальний ремонт приватного будинку майстрами “Демонтаж” виконується таким чином, щоб він гармонійно вписувався в навколишній ландшафт, а всі внутрішні приміщення були максимально комфортними, практичними і відповідали загальній концепції оформлення.

Однією з умов якісного ремонту в приватному будинку є безпека його експлуатації. Тому тут дуже важливо правильно підібрати обладнання, а його монтаж і підключення виконувати в суворій відповідності з передбаченими нормами. Тут можуть бути і певні вимоги до обробних матеріалів, які обов’язково повинні враховуватися при їх виборі.

Чому вигідно співпрацювати з “Демонтаж”

Розібратися у всіх цих нюансах допоможуть менеджери компанії. Також вони допоможуть закупити всі необхідні матеріали за кращими цінами в Регіоні і організувати їх доставку на об’єкт. Іншими перевагами співпраці з нашим підприємством є такі чинники:

  • Найповніший спектр послуг, що надаються з будівництва та ремонту приватних будинків у Харкові та Харківській області;
  • Найкраще поєднання високої якості доступних цін;
  • Професійна консультація менеджерів;
  • Попередній розрахунок вартості ремонтно-будівельних робіт;
  • Можливість втілити в життя практично будь-які дизайнерські та архітектурні проекти;
  • Фіксовані ціни, протягом усього процесу;
  • Точне дотримання графіка проведення робіт, прописаного в договорі;
  • Гарантія якості.

Все це робить співпрацю з “Демонтаж” зручною, надійною та вигідною. Ми любимо свою справу, вміємо і знаємо, як зробити будь-який ремонт приватного будинку швидко, якісно і без зайвих витрат.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!