Головна » Вивіз будівельного сміття в Харкові

Вивіз будівельного сміття в Харкові

ВИД ТРАНСПОРТУОБСЯГ, м.кубЦIНАГРУЗЧИКИ
ГАЗЕЛЬ4600 грн250 грн
ЗIЛ5900 грн500 грн
КАМАЗ81 100 грн800 грн

Приклади робіт

Ціна на навантаження вказана для будівельного сміття знаходиться біля автомобіля.

Розрахунок вартості навантаження залежить від:

  • кількості будівельного сміття (камаз, зіл, газель),
  • відстані до транспорту (біля під’їзду, на поверсі, в квартирі, поруч з автомобілем),
  • наявність ліфта,
  • вид будсміття (в мішках, насипом, дошки, рами, шматки бетону та ін.)

Точну вартість послуг ви можете дізнатися зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті.

Вывоз строительного мусора

Швидко Якісно Недорого

Наша організація швидко, якісно і недорого виконає вивіз будівельного сміття Харків будь-яких обсягів. Досвідчені, міцні вантажники зберуть, винесуть і завантажать мішки зі сміттям, а також дошки та інший непотріб накопичився після ремонту або будiвництва. Великий досвід робіт і технічна база дозволяють виконувати замовлення як приватних осіб, так і великих організацій і підприємств. Залежно від обсягів і виду сміття, підберемо найбільш підходящий транспорт. Замовляючи вивезення будівельного сміття у нашій компанії, ви економите свій час і гроші.

Вывоз мусора

У нашому улюбленому зеленому місті, щороку будують і ремонтують безліч об’єктів різного масштабу і значення. За час проведення демонтажних або будівельно ремонтних робіт накопичується багато сміття.

Він захаращує приміщення або територію, заважаючи проїзду техніки або роботі будівельних бригад. Відповідно, виникає проблема хто якісно, швидко і недорого виконає вивіз будівельного сміття Харків. Дану задачу допоможе вирішити наша компанія.

Ми в найкоротші терміни організовуємо прибирання території або приміщення, виконаємо навантаження та вивезення будівельного сміття.

Вчасно замовляйте вивіз будсміття

Трохи складніше йдуть справи в житлових багатоповерхівках і їх дворах, де ремонт квартир триває нескінченно, і будівельне сміття вивозиться неохоче. Навіть самий незначний ремонт потягне в тій чи іншій мірі захаращення квартири, не кажучи вже про капітальну перепланування приміщення. Як результат заставлені мотлохом сходові майданчики, будсміття біля під’їздів, сміттєвих баків, дитячих майданчиків.

Ми рекомендуємо вчасно замовляти вивезення будівельного сміття (Харків), для продуктивної і безперешкодної роботи будівельних бригад, а також повноцінного пересування жителів по сходовим майданчикам і біля під’їздів.

Вывоз строительного мусора

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!