Головна » Демонтажні роботи » Демонтаж перегородок

Демонтаж перегородок

Демонтаж перегородок
Види робітцегла, газоблок грн/м.кв опт/роздріббетон грн/м.кв опт/роздрібарм.бетон грн/м.кв опт/роздріб
Стіна 8 см60-80200-300300
Стіна 12 см60-80250-350400-500

Приклади робіт

Демонтаж перегородок у Харкові за кращими цінами

Прагнення людини жити і працювати в максимально комфортних і зручних умовах, часто призводить до прийняття рішення зробити капітальний ремонт з переплануванням приміщень житлової квартири, приватного будинку, виробничого цеху, торгового залу або офісного центру. Одним з невід’ємних етапів такого процесу є демонтаж стін, перегородок, підвіконних блоків, панелей, радіаторів опалення, сантехнічних кабін і так далі. У Харкові та Харківській області замовити всі види таких послуг можна, звернувшись в компанію “Демонтаж”.

Принципові відмінності перегородок від стін

Перегородками прийнято вважати стіни, на які немає навантаження від інших елементів будівлі (перекриття, огороджувальні конструкції та інші). Тому демонтаж перегородок можна виконувати повністю, чого не можна робити з несучими стінами. До того ж такі конструкції можуть бути виготовлені, не тільки з бетону, цегли або газоблоків, а й менш міцних матеріалів – дерев’яні дошки, гіпсокартон, листи OSB.

Проводячи демонтаж перегородок в квартирі або офісі не потрібно встановлювати додаткові опори або колони, як з несучими стінами. Виконувати такі роботи можна різними методами. Але якщо потрібно демонтаж бетонних перегородок або цегельних, то найбільш оптимальним варіантом буде застосування сучасної технології, що отримала назву алмазне різання.

Це дозволить, не тільки скоротити час проведення робіт, але і забезпечити високу якість і точність різку і максимальне дотримання розмірів і геометрії. Це в свою чергу дасть можливість заощадити певну суму грошей на додатковій обробці. Крім цього, при алмазному різанні відсутня вібрація, та ударні навантаження, які несприятливо впливають на інші елементи конструкції, викликаючи утворення мікротріщин і деформацій.

Як виконується демонтаж цегляних перегородок

Даний процес здійснюється поетапно.

  1. Вивчення місця та умов проведення робіт, а також особливостей конструкції.
  2. Підготовка. Включає в себе відключення, розбирання і видалення наявних комунікацій, електричних кабелів, розеток, плінтусів, багетів та інших елементів.
  3. Знесення перегородки. Проводиться відповідно до обраного методу.
  4. Упаковка i винос будівельного сміття.

Замовити демонтаж перегородок, за найкращою ціною у Харкові та Харківській області можна зв’язавшись з менеджерами нашого підприємства. Наші майстри мають великий досвід в даній сфері послуг, і є висококваліфікованими фахівцями. В процесі знесення стін та інших елементів використовуються новітні технології та сучасне обладнання та професійні інструменти. Все це дозволяє гарантувати високу якість демонтажних робіт, що проводяться в найстисліші терміни, і кращі ціни на ринку послуг у даному регіоні.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!