Головна » Ремонтні роботи » Фарбування

Фарбування

Види робітЦіна грн/м.кв опт/роздріб
Грунтовка стін, стелі (1 шар)10грн/15грн
Установка малярської сітки стіни, стелю30/40
Підготовка укосів під фарбування90/110 м п
Фарбування стін водоемульсійною фарбою30/50
Фарбування стелі водоемульсійною фарбою40/60
Монтаж стельового багета з фарбуванням50/60 м п

Малярські роботи в Харкові, декоративне фарбування стін майстрами компанії “Демонтаж”

Фарбування квартири є одним з видів завершальній обробки приміщення. Даний вид роботи, не такий і простий, як здається на перший погляд. Вони вимагають ретельної підготовки поверхонь стін і стель. Це обумовлено тим, що фарба більш чітко проявляє всі наявні дефекти – нерівності, ямки, шорсткості, тріщини та інші. Тому одним з найважливіших умов якісної обробки – це суворе дотримання технології даного процесу. Малярські роботи y Харкові і Харківській області будь-якої складності та обсягів виконують майстри компанії “Демонтаж”.

Основні етапи фарбування приміщення

Фарбування стін і стель починають тільки після того, як будуть завершені всі підготовчі(чернетки) роботи. Вони включають в себе такі етапи:

  1. Грунтування. При цьому слід враховувати, що для кожного матеріалу стін, стель, укосів і ніш існують спеціальні грунтовки. Також вони розрізняються за своїм призначенням і впливу – поліпшують адгезію, що просочують і проникаючі. Даний етап слід виконувати перед кожним видом робіт – шпаклюванням, фарбуванням або обклеювання шпалер.
  2. Вирівнювання стін. Зазвичай виконується в два або більше етапів. Спочатку здійснюється чорнове шпаклювання стартовими сумішами, а потім чистове, з використанням фінішних складів. Для чистової шпаклівки під фарбування, фахівці радять використовувати спеціальні склади на латексній основі.
  3. Шліфування. Рекомендується виконувати після висихання кожного шару.
  4. Фарбування стін в квартирі або будь-якому іншому приміщенні. Здійснюється відповідно до санітарно-гігієнічними нормами, особливостями приміщення і вимог, що пред’являються замовником.

Які види бувають

Ціни на малярські роботи залежать від того, який тип обробки передбачається зовнішній, внутрішній, декоративний. Крім цього їх ще поділяють на такі види:

  • Прості – для виробничих, складських, підсобних та інших приміщень, великої площі і мінімальними вимогами до естетики;
  • Поліпшені – найчастіше використовують для обробки об’єктів комерційного призначення;
  • Високоякісні – основний спектр застосування – фарбування поверхонь в квартирах, заміських котеджах, офісних центрах, торгово-розважальних центрах і деяких промислових цехах, де потрібне дотримання високих стандартів якості.

Дізнатися вартість ремонту квартири і фарбування стін і стель у Харкові можна на сайті компанії “Демонтаж” або у наших менеджерів. Вони зроблять попередній розрахунок кошторису і нададуть інформацію про умови надання послуг.

Висока якість малярних робіт в Харкові, нашими майстрами забезпечується великим досвідом, високою кваліфікацією, а також використанням професійного інструменту та обладнання (фарбопульти, валики, кисті, пересувні малярні станції і так далі). Ми гарантуємо високу якість послуг, що надаються за найкращими цінами в регіоні.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!