Головна » Перепланування » Узаконення перепланування

Узаконення перепланування

Узаконення перепланування
Види робітПриватний будинокПанельний будинок (багатоповерхівка)Цегляний будинок (багатоповерхівка)
Узаконення різання прорізів240065006000
Узаконення знесення стін400065006000

Приклади робіт

Узаконення перепланування у Харкові, комплекс послуг фахівців компанії “Демонтаж”

Часто бувають ситуації, коли власники квартир, як старих, так і нових, незадоволені розташуванням приміщень або хочуть збільшити площу вітальні, і зробити своє житло більш комфортним і затишним. Розв’язати низку завдань допомагає певний комплекс будівельних робіт – перепланування, узаконення якої є обов’язковою процедурою. У Харкові та Харківській області замовити дані послуги з гарантією позитивного результату можна в компанії “Демонтаж”.

Для кого і навіщо потрібно оформлення перепланування

Проведення таких робіт здійснюється в окремих приміщеннях будинку, для зміни їх конфігурації, і не повинні змінювати функціонального призначення всього об’єкта. До їх переліку входить:

 • Демонтаж або перенесення перегородок (частковий або повний);
 • Заміна інженерних мереж і санітарно-технічного обладнання;
 • Облаштування прорізів;
 • Поєднання приміщень – наприклад, туалету та ванної кімнат, кімнати і лоджії, кухні та балкона;
 • Зміни з боку фасаду та інші.

Всі ці зміни обов’язково повинні бути відображені в технічному паспорті об’єкта. Для цього і потрібно узаконення перепланування квартири в Харкові. Даний процес являє собою паперову тяганину, яка зазвичай забирає багато часу і сил, і має ряд своїх тонкощів і нюансів. Щоб значно спростити і прискорити отримання дозвільної документації краще довірити цю справу професіоналам. В такому випадку позитивний результат гарантований, а всі роботи будуть проводитися з дотриманням прав сусідів і будівельних норм згідно БНіП.

Основні етапи процесу

Узаконення перепланування фахівцями компанії “Демонтаж” виконується в кілька етапів.

 1. Подача в Райвиконком відповідної заяви.
 2. Розробка детального проекту.
 3. Узгодження готового проекту з державним експертною установою та іншими відомствами.
 4. Отримання в Райдержадміністрації дозволу на виконання певних видів робіт з перепланування приміщень.
 5. Отримання від державної комісії акту про прийом робіт. Видача здійснюється після проведення перепланування та прийому робіт.
 6. Внесення змін до техпаспортy і видача його власникам.

Звернувшись в “Демонтаж”, наші фахівці проконсультують, які види робіт можуть виконуватися без отримання дозволів та погоджень, а які взагалі не можна виконувати.

Важливо враховувати, що чинним законодавством України передбачена, не тільки адміністративна, а й кримінальна відповідальність за самовільне і неузаконена перепланування приміщення.

Особливості співпраці

Вартість узаконення перепланування квартири в Харкові під ключ співробітниками нашої компанії включає повний перелік послуг, зі збору, підготовки всієї необхідної документації та отримання відповідних дозволів. Також, звернувшись в “Демонтаж” можна замовити узаконення самовільного перепланування на найвигідніших умовах і в найкоротші терміни. Це абсолютно законно, зручно і фінансово вигідно.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!