Головна » Ремонтні роботи » Сантехнічні роботи

Сантехнічні роботи

Види робітЦіна грн/шт опт/роздріб
Підведення сантехніки (гаряча, холодна вода, каналізація)300/400
Перетравлення стояків (заміна труб)600/750
Прокладка, розводка труб водопровід30/40 м п
Врізка в стояк 1 точка300/400
Розводка труб каналізації40/50
Установка ванни, душової кабіни800/1200
Установка унітазу, біде400/500
Установка умивальника або мийки300/400
Установка змішувача, рушникосушки300/400
Установка, подключение бойлера600/800
Установка, підключення пральної машини300/400

Сантехнічні роботи в Харкові, види, особливості, ціни

Сантехнічні роботи – обов’язковий етап при зведенні нових житлових будинків, виробничих цехів, заміських котеджів, торгових комплексів і офісних центрів. Також вони практично завжди входять до переліку послуг при капітальному ремонті будь-яких приміщень і будівель. Від того наскільки якісно і правильно буде виконаний монтаж унітазу, ванни, раковини, душової кабіни або інших сантехнічних виробів, а також розведення каналізації і водопостачання залежить комфортне перебування в приміщенні, плюс комфортне проведення всіх гігієнічних процедур.

Ще один важливий момент, якщо при проведенні даного виду робіт будуть допущені помилки або поставитися до процесу несерйозно, то наслідки можуть бути дуже серйозними – затоплення сусідів, істотне подорожчання ремонту і так далі. Замовити сантехнічні роботи y Харкові і Харківській області на найвищому професійному рівні, можна звернувшись в “Демонтаж”.

Особливості процесу

Плануючи капітальний ремонт необхідно визначитися з видами і обсягом ремонтно-будівельних робіт. Монтаж сантехніки, прокладка каналізації та водопостачання не є винятком. При цьому потрібно розуміти, що ціни на сантехнічні роботи залежать від багатьох чинників:

  • Загальний обсяг;
  • Складність та особливостi умов;
  • Матеріал стін;
  • Особливості обробки;
  • Чи потрібна проведення демонтажу і розбирання стін і перегородок і так далі.

Розібратися у всіх тонкощах цього процесу допоможуть кваліфіковані фахівці нашого підприємства. Також вони допоможуть визначитися з вибором необхідних робіт і застосовуваних технологій. Наприклад, якщо потрібно різка бетону або цегляної кладки, то майстри нашої компанії можуть виконати її максимально і швидко, використовуючи метод алмазного різання.

Найбільш популярними і затребуваними послугами, в даному напрямку є:

  • Монтаж або заміна сантехнічних виробів (унітаз, ванна, душова кабіна, біде, пісуар, раковина, умивальник і так далі);
  • Перенесення стояків;
  • Прокладка і розводка систем водопроводу і каналізації;
  • Монтаж різних видів опалення;
  • Підключення сантехнічного обладнання.

Вартість послуг y Харкові і Харківській області

Висока якість даного процесу, і оптимальні терміни його виконання, співробітниками нашої компанії досягаються за рахунок використання сучасних технологій, професійних інструментів, а також високої кваліфікації і досвіду майстрів. Абсолютно для кожного проекту розробляється індивідуальний план, який чітко дотримується всіма задіяними бригадами.

Дізнатися розцінки на сантехнічні роботи в регіоні можна в прайсі, який розміщений на сторінках сайту компанії або у наших менеджерів. Пріоритетом діяльності підприємства “Демонтаж” є висока якість послуг, при доступній вартості. З нами будь-який ремонт буде проведений максимально швидко і економно.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!