Головна » Будівельні роботи » Монтаж інженерних мереж

Монтаж інженерних мереж

Види робітЦіна грн/м.кв опт/роздріб
Монтаж інженерних мереждоговірна

Професійний монтаж інженерних мереж у Харкові і Харківській області фахівцями компанії “Демонтаж”

Будівництво і монтаж інженерних мереж – це технологічно складний процес, що включає певний комплекс робіт, які повинні виконувати тільки кваліфіковані фахівці. Це обумовлено тим, що від правильності розрахунку проекту та коректної його реалізації, безпосередньо залежить безпека зовнішніх і внутрішніх мереж, а також ефективність їх експлуатації. Компанія “Демонтаж” надає повний комплекс послуг з професійного монтажу інженерних комунікацій будь-якої складності, а також їх підключення і запуску.

Основні види робіт та їх особливості

Фахівці нашого підприємства гарантують правильну установку, наладку і запуск всіляких інженерних мереж і комунікацій, всіх відомих виробників. Сюди відносяться такі види робіт:

 • Прокладка теплотрас;
 • Установка коробів вентиляції;
 • Монтаж мереж водопостачання, опалення та каналізації;
 • Установка кондиціонерів, опалювального обладнання, сантехніки;
 • Підключення внутрішніх комунікацій до централізованих мереж;
 • Облаштування систем індивідуального опалення в квартирах багатоповерхових будинків та індивідуальних теплових пунктів для приватних будинків;
 • Монтаж систем автоматизації та диспетчеризації.

Крім цього, в процеси реалізації конкретних проектів, часто потрібно проведення й інших видів робіт, наприклад, демонтажних, різання, свердління і буріння бетону, цегляної кладки, піноблоків і газобетону. Для їх проведення, в деяких випадках, потрібно отримання дозволу та погодження.

При укладанні договору з нашою компанією, всі турботи з юридичного супроводу та оформлення необхідної документації, ми беремо на себе. Це дозволить суттєво скоротити процес отримання потрібних підписів, заощадити свої сили, нерви та особисті фінансів.

Чому вигідно працювати з професіоналами

Співпрацюючи з організацією, що спеціалізується на широкому спектрі будівельних і ремонтних робіт, включаючи і монтаж зовнішніх інженерних мереж в Україні будь-якої складності, наші клієнти отримують 100% гарантію позитивного вирішення поставлених завдань. Це пояснюється:

 • Комплексним підходом;
 • Високою кваліфікацією всіх співробітників;
 • Наявністю необхідного обладнання, інструментів і спеціальної техніки;
 • Збалансованою політикою ціноутворення;
 • Узгодженим взаємодією всіх бригад і структурних підрозділів підприємства.

Завдяки такому підходу, замовнику немає необхідності шукати окремі бригади пiдрядникiв та індивідуальних майстрів, погоджувати з ними кошторис і графіки проведення тих чи інших робіт.

Також слід додати, що у нас можна замовити монтаж внутрішніх інженерних мереж в Харкові і Харківській області на найвигідніших умовах і гарантованою якістю. У нас для цього є все необхідне – досвід, знання, технічна база і любов до своєї справи.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!