Головна » Будівельні роботи » Заливка фундаменту

Заливка фундаменту

Види робітЦіна грн/м куб опт/роздріб
Копка траншеї вручну під фундамент250/300
Піщана подушка під фундамент з ущільненням150/180
Виготовлення та встановлення опалубки120/180
Пристрій стрічкового фундаменту900/1000
Армування з/б поясу для фундаменту7000/8000 т
Бетонування фундаменту з міксера600/800
Бетонування фундаменту вручну (без розчину)900/1100
Бетонування фундаменту вручну (з розчином)1300/1500
Приготування розчину вручну400/500
Гідроізоляція фундаменту60/80 кв м

Заливка фундаменту під ключ у Харкові з компанією “Демонтаж”

Фундаментні роботи – це початкова стадія будівництва будь-якого капітальної споруди – багатоповерхового або приватного будинку, заміського котеджу, офісної будівлі, складського комплексу, промислової будівлі. Від правильно зроблених розрахунків та якості заливки фундаменту під будинок, буде в подальшому залежатиме його міцність, надійність і термін експлуатації. Ціна помилки тут може виявитися дуже високою, тому такі роботи повинні виконувати професійні будівельники. У Харкові замовити заливку фундаменту під ключ, можна звернувшись в компанію “Демонтаж” – це гарантія якості і суворе дотримання всіх будівельних норм і вимог ГОСТів і БНiП.

Що потрібно знати про фундаментні роботи

Фахівці нашої компанії мають великий досвід в сфері будівництва житлових будинків, а також адміністративних і промислових будівель будь-якої складності, і мають на своєму рахунку сотні реалізованих проектів на найвищому рівні. Основополягаючими принципами нашої роботи є забезпечення високої якості і надійності споруджуваного будови, а також оптимізація всіх витрат.

Для цього, перед початком заливки фундаменти фахівці підприємства проводять всі необхідні розрахунки, і визначають тип фундаменту. Його розміри і глибину залягання. Це здійснюється на підставі конструкційних особливостей конкретного проекту, а також інших факторів:

 • Геодезичних і геологічних досліджень;
 • Аналізу ґрунтів і розрахунку їх несучої здатності;
 • Визначення глибини грунтових вод;
 • Вивчення рельєфу;
 • Матеріалів, з яких буде зводитися будинок.

Залежно від всіх цих даних вибирається тип фундаменту. Він може бути:

 • Стрічковим;
 • Стовпчастий;
 • Монолітний (плита).

Також їх розрізняють за призначенням, звернувшись в нашу компанію, можна замовити заливку фундаменту під цегляний будинок, капітальний гараж, лазню, басейн, паркан, підвал. Даний процес включає в себе кілька видів робіт.

 1. Підготовчі. Планування ділянки і розмітка.
 2. Земляні (відкопування траншеї або котловану).
 3. Монтаж опалубки.
 4. Заливка фундаменту, ціна на який буде залежати від обсягу та способу проведення (вручну або з автобетоновозом).
 5. Розбирання опалубки.

 6. Також сюди можуть входити зварювальні роботи, послуги по переміщенню грунту, його навантаженні і транспортуванні. Подивитися ціни на заливку фундаменту, можна на сайті підприємства. Також тут представлені різні споруди, які зводили наші фахівці.

  Про нас

  Компанія “Демонтаж” надає широкий спектр будівельно-монтажних, ремонтних та оздоблювальних робіт в регіоні. Вартість заливки фундаменту нашими фахівцями є найбільш доступною у Харкові і Харківській області, при гарантованій якості та оптимальних термінах проведення. Це досягається налагодженiй взаємодії всіх бригад і підрозділів організації, а також застосуванням сучасних технологій, спеціалізованої техніки та професіоналізму наших співробітників. Ми знаємо і любимо свою справу, і в кожен об’єкт вкладаємо частинку своєї душі.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!