Двері

Види виробівЦiна грн/м.кв
Дверівiд 800

Приклади робіт

Вхідні металеві двері, виробництво і установка у Харкові і Харківській області

Металеві вхідні двері виконують ряд важливих функцій. По-перше, це безпека і надійний захист від несанкціонованого проникнення. По-друге, є візитною карткою квартири, приватного будинку, офісу або іншого приміщення. По-третє, перешкоджають проникненню сторонніх звуків і шуму. Тому до них пред’являється досить багато вимог, які обов’язково слід враховувати при виборі. У Харкові замовити виготовлення металевих дверей високої якості та їх установку можна в компанії “Демонтаж”.

Основні переваги

Металеві двері y Харкові вже на протязі багатьох десятиліть користуються підвищеним попитом. І це не дивно, вони мають багато переваг, в порівнянні з іншими видами. Ось основні з них:

 • Високий ступінь міцності і надійність;
 • Відмінні експлуатаційні характеристики (екологічність, стійкість до механічних пошкоджень, впливів агресивних середовищ і зовнішніх чинників, не бояться підвищеної вологості, пилу і бруду, пожежостійкість і так далі);
 • Різноманітність моделей і варіантів оформлення;
 • Тривалий термін експлуатації;
 • Не вимагають додаткової обробки;
 • Простота догляду;
 • Ремонтопридатність;
 • При бажанні можна періодично змінювати зовнішню і внутрішню обробку;
 • Можна пiдiбрати оптимальний варіант для будь-якого приміщення, починаючи з госпбудівель і закінчуючи квартирами, приватними будинками і банківськими установами.

Як вибирати

Збираючись купити металеві двері потрібно обов’язково враховувати, не тільки їх призначення і місце установки, але і звертати увагу на багато інших моментів.

 1. З якого матеріалу виконана основа конструкції. В основному це сталь або алюміній. Кожен з них має свої плюси і мінуси. Перший варіант відрізняється більшою міцністю і кращими показниками тепло і шумоізоляції. Другий дає можливість реалізувати практично будь-які варіанти дизайну. До того ж моделі з алюмінієвої основою мають набагато меншу вагу і їх простіше і швидше встановлювати.
 2. Товщина металу. Чим більше цей показник, тим надійніше конструкція. Але слід враховувати, що зі збільшенням товщини зростає і маса вироби, а також її вартість. Для житлових приміщень оптимальним показником є ​​2,0 – 3,0 мм.
 3. Спосіб відкриття. Бувають з внутрішнім і зовнішнім типом відкривання, а також в праву і ліву сторону.
 4. Оздоблення. В даний час, найчастіше вхідні металеві двері з зовнішньої і внутрішньої сторони облицьовують натуральним деревом, МДФ-панелями, пластиком або використовують фарбування полімерною фарбою (порошкове покриття). При виборі оздоблювальних матеріалів потрібно враховувати їх екологічність, антивандальні властивості, вогнестійкість, довговічність, і естетичність.
 5. Внутрішнє наповнення. Від цього залежать такі властивості, як тепло і шумоізоляція. Це досягається використанням спеціальних матеріалів – гофрокартон, пінополістирол, мінеральна вата та інші.
 6. Замикаючий механізм. Металеві двері в Харкові можуть оснащуватися будь-якими замками. Останні підрозділяються на 13 класів взломоустойчивости. Чим він вищий, тим складніше система і природно дорожче. Для квартир, приватних будинків зазвичай використовують замки 1-4 класу. Крім цього, запірні механізми поділяють за принципом дії – циліндровi, сувальдні, біометричні (смартлоки).
 7. Фурнітура. Сюди відносяться – ручки, петлі, вічка, ланцюжки, елементи декору. Всі вони впливають не тільки на естетичність всього вироби, а й на простоту і зручність його використання.

Крім цього двері металеві підрозділяються на 4 класи за своїми антивандальним властивостями, і можуть бути спеціального призначення. Наприклад, протипожежні, тамбурні, технічні і так далі.

Де купити металеві двері в Харкові

Розібратися в особливостях кожної конструкції, і підібрати найбільш підходящу металеві двері допоможуть менеджери компанії “Демонтаж” . Перевагами такого вибору є – різноманітність асортименту, гарантія якості, професійна допомога консультантів, доступні ціни, доставка і монтаж за місцем. Все це робить співпрацю з нашим підприємством максимально надійною, комфортною і вигідною.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!