Головна » Демонтажні роботи » Демонтаж штукатурки

Демонтаж штукатурки

Демонтаж штукатурки
Види робітцегла, газоблок грн/м.кв опт/роздріббетон грн/м.кв опт/роздрібарм.бетон грн/м.кв опт/роздріб
Штукатурка 1-2 см30-4030-4030-40
Штукатурка 5 см40-5040-5040-50

Приклади робіт

Демонтаж штукатурки у Харкові та Харківській області

Демонтаж штукатурки – обов’язковий етап капітального ремонту житлового, офісного, торгового або виробничого приміщення. Це обумовлено тим, що з часом, старе покриття втрачає свою первісну міцність і приходить в непридатність. Тому, перед тим, як приступати до опоряджувальних робіт, необхідно ретельно підготувати підставу. У Харкові, виконати цю роботу на високому професійному рівні можуть майстра компанії “Демонтаж”.

Види робіт і особливості процесу

Багато хто вважає, що збити стару штукатурку не складає особливих труднощів, і цілком можна зробити самостійно. Насправді це не зовсім так. Тут потрібне ретельне обстеження стін і стелі, на предмет міцності кладки та особливостей конструкції, в тому числі і визначення місць прокладки електричних кабелів. В іншому випадку, можуть бути негативні наслідки, які в підсумку призведуть до подорожчання ремонтних та оздоблювальних робіт, а також травм працівників. Тому даний процес краще довіряти бригаді професійних майстрів.

Звернувшись в нашу компанію можна замовити зняття штукатурки з будь-яких поверхонь (стіни, стелi, фасадy будівелi і так далі), незалежно від обсягу робіт та їх складності. Фахівці підприємства мають великий досвід роботи, використовують сучасні технології і професійнi інструменти. Тому ми гарантуємо високу якість, послуг, що надаються, оптимальні терміни і доступні ціни.

Скільки коштує збити стару штукатурку

Замовляючи демонтаж штукатурки, ціна послуги буде залежати від наступних факторів;

  • Вид матеріалу (силікатна, цементна, акрилова, силіконова та інші);
  • Місця нанесення;
  • Загального стану;
  • Особливих умов і складності виконання;
  • Вибраного методу;
  • Терміновості замовлення;
  • Масштабного проекту.

Замовити демонтаж штукатурки за найкращою ціною у Харкові, можна звернувшись до менеджерів нашого підприємства або заповнивши заявку на офіційному сайті компанії. Тут же можна детально дізнатися про умови співпраці, ціни на весь спектр послуг, що надаються, подивитися приклади виконаних робіт, прочитати відгуки клієнтів, а також зробити попередній розрахунок вартості демонтажу старої штукатурки.

Все це допоможе істотно заощадити час на пошуки професійної бригади і в результаті знизити фінансові витрати. Це пояснюється комплексним підходом до вирішення поставлених завдань, великим досвідом і високою кваліфікацією наших майстрів і збалансованої ціновою політикою компанії. Співпраця з “Демонтаж” – це гарантія якості і чіткого виконання всіх умов договору.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!