Головна » Алмазна різка бетону » Алмазна різка підвіконного блоку

Алмазна різка підвіконного блоку

Алмазна різка підвіконного блоку
Товщина в сантиметрахцегла грн/штшлакобетон грн/штарм.бетон грн/шт
25 см100012003200
35 см120016004800
50 см180024007200

Приклади робіт

Алмазна різка підвіконного блоку в Харкові

В останні роки, все більш популярним рішенням, при проведенні капітального ремонту типових квартир в багатоповерхових будинках, є демонтаж віконного блоку при перепланування приміщення. Це дає можливість візуально з’єднати воєдино лоджію або балкон з житловою кімнатою або кухнею.

Відповідно до чинних будівельних норм, таке перепланування допускається тільки за умови подальшої установки скляних панорамних дверей ( “французькі”). Вони розмежовують “холодну” і “теплу” зони квартири. Майстри нашої компанії виконують демонтаж підвіконної частини стіни з використанням сучасних технологій та професійного устаткування.

У яких випадках потрібна послуга

Демонтаж підвіконного блоку потрібн в наступних випадках:

  • Для збільшення віконного отвору;
  • При об’єднанні кімнати або кухні з балконом або лоджією, з монтажем розсувної перегородки або панорамного вікна;
  • При зміні розмірів або конфігурації віконного отвору.

Фахівці підприємства “Демонтаж” даний вид робіт виконують, використовуючи метод алмазного різання підвіконного блоку, виклик майстрів, і замовлення послуги можна зробити безпосередньо на сайті компанії.

Особливості проведення робіт

Демонтаж підвіконного блоку в хрущовці можна проводити, тільки після отримання відповідного дозволу. Після складання проекту і його узгодження, майстри компанії приступають до виконання алмазного різання. Зазвичай для цього використовують ручні різьбярі, шліцефрезер і швонарезчик з алмазними дисками та інші. Крім різання бетонної або цегляної стіни, звичайно потрібно виконати перенесення батареї, яка розміщується в підвіконному блоці. Це теж бажано передбачити заздалегідь.

Такий метод має ряд переваг:

  • Є найшвидшим і продуктивним, на сьогоднішній день;
  • Не викликає руйнування стін та утворення мікротріщин;
  • Роботи проводяться з мінімальним пилоутворенням, і відносно низьким рівнем шуму;
  • Висока точність різу, і дотримання геометрії;
  • Подальша обробка не потрібна.

Все це досягається завдяки великому вибору сучасного і високотехнологічного обладнання та інструментів, а також високої кваліфікації майстрів компанії “Демонтаж”. Ще однією перевагою є можливість виконувати демонтаж підвіконного блоку в панельному будинку навіть в самих незручних і важкодоступних місцях, при будь-якій товщині стіни.

Щоб отримати кваліфіковану консультацію і викликати майстра, потрібно зв’язатися з менеджерами компанії, вони нададуть всю необхідну інформацію про актуальні ціни, повний спектр послуг, і зроблять попереднiй розрахунок.

При цьому слід враховувати, що ціна на демонтаж підвіконного блоку залежить від таких факторів – матеріал і товщина стіни, обрана технологія, загального обсягу і умов проведення робіт. Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте комплексний підхід для вирішення поставлених завдань, гарантію якості, і кращі ціни на послуги у Харкові і Харківській області.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!