Головна » Алмазна різка бетону » Алмазне різання прорізів

Алмазне різання прорізів

Алмазне різання прорізів
Товщина в сантиметрахцегла грн/м.квбетон грн/м.кварм.бетон грн/м.кв
до 8 см200250300
8-12 см40012001200
15-16 см60014001400
18 см80018001800
25 см100032004800
50см200048007200
100 см4000

Приклади робіт

Алмазна різання прорізів майстри компанії “Демонтаж”

Різка прорізів часто потрібно при проведенні реконструкції офісних і житлових приміщень, в багатоквартирних будинках, виробничих цехах і підсобних приміщеннях, а також під час капітального ремонту з переплануванням і при прокладанні інженерних комунікацій. Майстри компанії “Демонтаж” виконують різання отворів в несучих стінах, на сходових прольотах, горищах, шахтах ліфта, з використанням сучасного обладнання – бензорізiв, ручних різьбярів, канатних і стiнорiзних машин, швонарезчикiв та інших інструментiв від відомих виробників (Partner, Bosch, Makita).

Як відбувається алмазне різання бетонних стін

Залежно від матеріалу, з якого виконана стіна, її товщина, призначення, а також місця і розмір отвору вибирається найбільш підходяща технологія та інструмент. Для цього, фахівець компанії виїжджає на місце, і проводить детальне вивчення та аналіз пристрою перекриттів і умови виконання всіх необхідних робіт.
Крім цього, він визначає на місці чи потрібно отримання дозволів, чи потрібне посилення прорізу та інші моменти. Після цього, складається робочий проект, за яким і буде виконана алмазне різання отвору в бетоні.

Основні переваги

Головними перевагами методу є:

  • Швидкість виконання робіт;
  • Висока точність різу та чітке дотримання заданої геометрії;
  • Акуратність і мінімум пилу;
  • Більш низький рівень шуму, в порівнянні з використанням традиційних (ударних) технологій;
  • Комплексний підхід;
  • Немає руйнівного впливу на всю конструкцію стіни;
  • Алмазна різка отворів в стінах може виконуватися без отримання дозволів.

Всі ці фактори, в кінцевому підсумку, позначаються на строках проведення ремонтних робіт та їх вартості.

Особливості процесу

Алмазна різка бетонних отворів може виконуватися “сухим” і “мокрим” методом. У другому випадку передбачена подача невеликої кількості води до місця різу. Це дозволяє зменшити кількість розлітаючого пилу і збільшити ефективність процесу. При цьому боятися, що можна затопити сусідів не варто, так як кількість води мінімальна. Якщо ж різання проводиться по сухому методу, то все одно передбачено примусове видалення пилу, спеціальним пиловідводним пристроєм, вбудованим в обладнання.

Фахівці компанії виконують посилення прорізів, за допомогою металевих швелерів і куточків, в залежності від проекту, умов, і місця вирізання отвору або отвори.

Дізнатися детальну інформацію, про послуги, що надаються, а також розрахувати попередню її вартість можна у менеджерів нашого підприємства. Алмазне різання прорізів в бетонних і цегляних стінах майстрами підприємства “Демонтаж” – це поєднання професіоналізму і великого досвіду збалансованої цінової політики та найширшого спектра послуг, що надаються.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!