Утеплення

Види робітЦіна грн/м.кв опт/роздріба
Утеплення стін пінопластом220/250
Утеплення стін мінватою270/300

Утеплення квартир в Харкові з компанією “Демонтаж”, особливості процесу, вибір технології та матеріалів

Утеплення квартир у Харкові, з кожним роком стає все більш популярною і затребуваною послугою. Це обумовлено постійно зростаючими цінами на енергоносії та частими проблемами, що виникають з централізованим опаленням. Тому багато мешканців вважають за краще розраховувати на свої сили, встановлюючи в квартирах додаткові конвектори, тепловентилятори та інше обладнання, або організовуючи індивідуальне опалення. Але щоб забезпечити максимальну ефективність, потрібно подбати і про збереження тепла всередині приміщень. Справитися з цим завданням допомагає утеплення квартир зовні або зсередини. Повний комплекс таких послуг у Харкові та Харківській області можна замовити в компанії “Демонтаж”.

Особливості процесу

Зовнішнє утеплення квартир створює ефект термоса. Це досягається за рахунок того, що утеплювач перешкоджає тепловтрат, а в жарку пору року зберігає приємну прохолоду в приміщенні. При цьому дуже важливо правильно підібрати технологію і матеріал. Тут є свої тонкощі і нюанси, які обов’язково слід враховувати.

Для утеплення квартир в Харкові, майстри нашої компанії використовують різні варіанти. Серед найбільш поширених слід виділити наступні види утеплення:

  • Пiдлоги;
  • Стелі;
  • Стiн (всередині або зовні).

Також часто використовуються комбіновані способи.

Якi матеріали застосовують

Для захисту стін від тепловтрат з внутрішньої сторони, в основному використовують – ековату і екструдований пінополістирол. Набагато більший вибір матеріалів для зовнішніх робіт, ціна на які, як правило, набагато нижче:

  • Пінопласт;
  • Пінополіуретан;
  • Мінеральна вата;
  • Пінзеля і деякі інші.

Наші фахівці мають достатній досвід, і в своїй роботі використовують сучасні технології і професійне обладнання. Наприклад, для утеплення стін зовні ППУ або пензлем, а також якісні матеріали, дозволені до використання на території України. Завдяки цьому забезпечується висока ефективність і швидкість проведення робіт.

Підібрати найбільш оптимальний варіант допоможуть менеджери нашої компанії, також вони нададуть всю інформацію про актуальні ціни на роботи по утепленню квартир, приватних будинків, торгових центрів, офісів та інших приміщень, а також умови співпраці. Ми надаємо гарантію якості на всі види робіт, незалежно від їх обсягу, складності та особливих умов і побажань замовника. На сайті нашого підприємства є прайс, в якому вказані ціни на всі види послуг, а також розміщені приклади виконаних робіт і реальні відгуки клієнтів організації. Все це робить співпрацю з “Демонтаж” максимально вигідною, надійною і зручною.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!