Головна » Будівельні роботи » Зведення стін

Зведення стін

Види робітЦiна грн/шт опт/роздріб
Кладка цегли червоний4грн/5грн
Кладка цегли силікатна (білий)5грн/6грн
Монтаж перегородок з піноблоку18/20
Стіна чорнова не більше 380 шт1200/1500 м куб
Стіна під розшивку не більше 380 шт1500/2000 м куб
Стіна з газоблоку або піноблоку600/800 м куб
Стіна з черепашнику800/1000 м куб
Армування кладки сіткою40/50 м кв
Приготування розчину для кладки450/600 м куб

Зведення стін будинку, і міжкімнатних перегородок у Харкові і Харківській області з компанією “Демонтаж”

Зведення стін – це один з основних видів робіт при будівництві будь-яких будівель і споруд, а також при капітальному ремонті, де передбачена перепланування. Процес цей є досить відповідальним, і від нього залежить довговічність, надійність, стійкість та експлуатаційні характеристики будівлі. Тому такі роботи повинні виконувати кваліфіковані фахівці. У Харкові та Харківській області зведення стін будинку на високому професійному рівні можна замовити в компанії “Демонтаж”.

Особливості процесу

Сьогодні на будівельному ринку постійно з’являються нові матеріали, робота з якими має свої нюанси і тонкощі. Майстри нашого підприємства, в своїй роботі використовують сучасні технології і можуть втілити в життя будь-які, навіть найскладніші проекти. Вони здійснюють зведення стін з пінобетонних блоків, цегли, газоблоків та інших матеріалів, будь-яких обсягів і рівня складності.

Робота з кожним з матеріалів має свої особливості. Наприклад, технологія зведення цегляних стін передбачає використання цементно-піщаного розчину, а кладка газобетонних і пінобетонних блоків виконується на спеціальний клейовий розчин.

Крім цих сучасних будматеріалів, як і раніше популярними залишаються шлакоблок, ракушняк, профільований брус, оциліндрованої колоди, які більше застосовуються в приватному і малоповерховому будівництві.

Підібрати найбільш оптимальний варіант для зведення міжкімнатних стін або зовнішніх допоможуть професійні менеджери нашого підприємства. Вони також проконсультують з приводу експлуатаційних характеристик, особливостей використання, обраного матеріалу, а також допоможуть правильно підібрати все необхідне для проведення робіт.

Переваги співпраці з компанією “Демонтаж”

За роки своєї діяльності будівельники нашого підприємства реалізували велику кількість самих різних проектів, як для приватних замовників, так і для державних структур. Завдяки цьому ми заслужили репутацію надійної і солідної організації. На офіційному сайті компанії можна подивитися приклади зведення стін в квартирі, так і несучих конструкцій, при будівництві заміських котеджів і багатоквартирних будинків.

Головними перевагами співпраці з “Демонтаж” є:

  • Великий спектр послуг, що надаються;
  • Професіоналізм співробітників;
  • Комплексний підхід;
  • Кращі ціни в регіоні;
  • Гарантія якості;
  • Добре налагоджена взаємодія між усіма підрозділами і бригадами;
  • Дотримання термінів та умов договору;
  • Зручні форми співпраці;
  • Фіксовані ціни, без прихованих і додаткових платежів;
  • Різні форми оплати.

Всі перераховані вище фактори, роблять співпрацю з нашим підприємством вигідною, надійною і комфортною для клієнта. З “Демонтаж” будь-які проекти легко втілюються в реальність.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!