Головна » Ремонтні роботи » Поклейка шпалер

Поклейка шпалер

Види робітЦіна грн/м.кв опт/роздріб
Поклейка шпалер на стіну60/80
Поклейка шпалер на стелю70/100
Поклейка шпалер на тканинній основі90/120
Поклейка шпалер під фарбування на стелю80/100
Поклейка шпалер під фарбування на стіни70/80
Поклейка флізеліну на стелю80/90
Поклейка флізеліну на стіни70/80
Грунтовка в 1 шар15/20

Поклейка шпалер y Харкові та Харківській області, особливості процесу, послуги компанії “Демонтаж”

Обклеювання стін і стелі шпалерами – завершальний етап обробки приміщення. Даний вид робіт має свої нюанси і тонкощі, а від їх якості, багато в чому, залежить загальний результат ремонту. Тому, якщо хочете отримати високу якість, і гарантію позитивного вирішення поставлених завдань, потрібно звертатися до професіоналів – в Харкові і Харківській області – це фахівці компанії “Демонтаж”.

Як проходить процес та його особливості

Обклеювання шпалерами стін, стелі, ніш, арок та інших поверхонь – це фінішний етап обробки квартири, заміського котеджу, офісу, торгового залу та інших приміщень. Цьому процесу передують такі роботи:

  • Вирівнювання поверхонь стін і стель;
  • Поклейка скловолокна або скловолокна;
  • Грунтування;
  • І безпосередньо сам процес з обклеювання стін і стель.

Щоб даний етап оздоблювальних робіт був виконаний максимально якісно необхідно, не тільки добре підготувати поверхню, але і правильно підібрати склад грунтовки розчин і клей. Сьогодні, на ринку будматеріалів, є величезний вибір таких матеріалів, що розрізняються, не тільки за своїм дизайном і стандартними розмірами, а й матеріалу, з якого вони виготовлені (паперові, вінілові, флізелінові, акрилові, текстильні, рідкі, бамбукові, коркові, та інші). Вартість поклейки шпалер безпосередньо залежить від того, з яким з цих видів передбачається робота, а відповідно і застосовуваної технології.

Поєднання гарантії якості та доступної вартості

Фахівці підприємства “Демонтаж” виконують поклейку шпалер у Харкові і Харківській області будь-яких обсягів, складності на високому професійному рівні, з гарантією якості і за кращими розцінками в регіоні. Замовити дані послуги можна, безпосередньо на сайті компанії або зв’язавшись з нашими менеджерами.

Вони проконсультують про особливості кожного виду оздоблювальних матеріалів, особливостями технологічних процесів та їх вартості. Також допоможуть підібрати найбільш підходящий вид матеріалів, а також клей, ґрунтовку, і придбати їх за вигідними цінами. На офіційному сайті компанії є онлайн-калькулятор послуг, в якому вказані ціна на обклеювання шпалерами стін, стель, ніш, перегородок та інших поверхонь. Тут же представлені приклади, реалізованих проектів та відгуки клієнтів.

  • Серед основних переваг співпраці, наші клієнти виділяють:
  • Збалансовану цінову політику;
  • Гарантію якості;
  • Оперативність проведення всіх видів робіт;
  • Широкий спектр послуг, що надаються;
  • Зручну форму співпраці.

Крім цього, на сторінках нашого сайту можна дізнатися багато цікавої і корисної інформації про нові тенденції в сфері будівництва, ремонту та оздоблення, нових технологій, матеріалах і послугах компанії. Все це робить співпрацю максимально зручною, вигідною і надійною.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!