Головна » Про нас

Про нас

Компанія «Демонтаж» – спрацьованi за довгі роки спільної роботи команда майстрів різного профілю, основні напрямки роботи яких: будівництво, ремонт і демонтаж в Харкові. Ми надаємо широкий спектр послуг без посередників, безкоштовно оцінюємо обсяг робіт, чітко слідуємо графіку і дійсно вміємо все, що потрібно для зведення будівель різного профілю або їх демонтажу.

Ім’я компанії «Демонтаж» Харків знає вже більше 10 років. На початку нашого шляху ми займалися тільки знесенням будівель, переплануванням приміщень та алмазною різкою, але з ростом попиту на послуги і популярностi розширили свій прайс-лист, включивши в нього також ремонт і будівельні роботи. Наші задоволені клієнти, а їх число вже вимірюється сотнями, високо цінують відповідальний підхід і професіоналізм у вирішенні навіть найскладніших і нестандартних завдань. Сьогодні ви можете звернутися до нас за допомогою, якщо вам необхідно:

  • Демонтувати стіни, покрівлю, фундамент, перекриття та будь-яку обробку;
  • Звести будинок з нуля від фундаменту до даху;
  • Відремонтувати житлове, комерційне або виробниче приміщення.

Якщо вам хочеться об’єднати дві кімнати в квартирі, зробити отвір на технічний поверх, декоративне отвір в стіні або французький балкон – звертайтеся до нас, ми вже не раз проводили подібні демонтажні роботи і зробимо все швидко і чисто! Серед нас є професійні зварювальники, гипсокартонщики, фахівці з алмазної різання, сантехніки, електрики і майстри багатьох інших напрямків з величезним досвідом. Саме тому ми без вагань беремося за будь-які будівельні роботи та ремонт, у тому числі і обробку новобудов під ключ!

Ми працюємо чесно і прозоро, тому якщо вам потрібно буде укласти договір підряду і доповнити пакет документів кошторисами і чеками, просто скажіть про це!

Звоните. Заказывайте. Поможем!

Мы бесплатно выедем на обьект.

Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

При желании составим договор.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!