Головна » Ремонтні роботи » Штукатурні роботи

Штукатурні роботи

Види робітЦіна грн/м.кв опт/роздріб
Грунтовка стін, стелі 1 шар під штукатурку10грн/15грн
Набивка штукатурної сітки30/40
Ручна маячная штукатурка (до 2 см)80/100
Ручна штукатурка відкосів80/100 м п
Ручна штукатурка кривих поверхонь100/150
Ручна штукатурка ніш під радіатори130/150
Машинна штукатурка стін140/180
Машинна штукатурка стель160/200
Машинна штукатурка відкосів120/150 м п

Штукатурні роботи в Харкові, створення геометрії приміщень і вирівнювання поверхонь

Компанія “Демонтаж” виконує штукатурні роботи в Харкові будь-якої складності і на високому професійному рівні. Даний процес є обов’язковою частиною ремонту і обробки всіх приміщень, незалежно від їх призначення. Основне завдання штукатурення – створення правильної геометрії приміщень і вирівнювання поверхонь стель, стін, укосів. Штукатурка виконується для того, щоб підготувати всі поверхні для подальших оздоблювальних робіт (обклеювання шпалер, шпаклювання, фарбування, укладання плитки і так далі).

Варіанти нанесення штукатурки

Ціни на штукатурні роботи залежать від декількох факторів. Одним з найважливіших є спосіб нанесення розчину. Майстри нашої компанії застосовують обидва види – машинний і ручний. Незалежно від використовуваного методу, весь процес здійснюється в суворій відповідності до БНiП і санітарно-гігієнічними нормами. Висока швидкість і найкраща якість досягаються завдяки поєднанню досягнень новітніх будівельних технологій і професіоналізму наших фахівців.

Другим важливим моментом, який впливає на вартість штукатурних робіт, є складність їх проведення, а також наскільки підготовлені поверхні стін. Наприклад, чим більше нерівностей, тим більше буде витрачено розчину.

Третій момент – вид штукатурки. Вона може наноситися для вирівнювання поверхонь, підготовки їх для подальшої обробки, а також з декоративною метою і додання поверхням певних властивостей – наприклад, вологостійкості.

Ще один важливий момент – це правильний вибір штукатурної суміші. Необхідно, щоб вона підходила до матеріалу, на який буде наноситися, була якісною і доступною за ціною.

Розібратися у всіх цих моментах, і правильно визначитися з вибором технології, потрібних матеріалів та об’ємом допоможуть професійні майстри нашого підприємства. Це дозволить не тільки забезпечити оптимальні терміни виконання штукатурних робіт, ціну на які можна подивитися в нашому прайсі, але і заощадити певну суму грошей.

Особливості процесу

Проведення штукатурення вимагає дотримання особливих умов. Зокрема, дотримання певного температурного режиму – від + 15C, при мінімальній температурі поверхні стіни – + 5C. По-друге, суворого дотримання обраної технології. По-третє, важливо розуміти, що виправлення наявних недоліків або неякісної штукатурки, в процесі чистової обробки, справа складна, і часто призводить до збільшення витрат.

Укладаючи договір з “Демонтаж” на штукатурні роботи, ціна буде кращою у Харкові та Харківській області. При цьому ви отримуєте гарантовану якість, швидкість проведення робіт і зручні форми співробітництва.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!