Головна » Перепланування » Проріз на техповерх

Проріз на техповерх

Проріз на техповерх різка перекриттів м.п
Товщина в сантиметрахбетон грн/м.парм.бетон грн/м.п
до 8 см100100
12 см300300
Товщина 15 см350350
Товщина 18 см450450
Товщина 25 см8001200
Товщина 50 см12001800
Проріз на техповерх різка перекриттів м. кв
Товщина в сантиметрахбетон грн/м.кварм.бетон грн/м.кв
до 8 см250300
8-12 см12001200
15-16 см14001400
18 см18001800
25 см32004800
50см48007200
100 см
Посилення, зміцнення прорізів
Види робітбетон грн/м.парм.бетон грн/м.п
Посилення куточком250-400250-400
Посилення швелером250-400250-400
Посилення швелером зі шпильками900-1200900-1200

Приклади робіт

Законе перепланування квартири на останньому поверсі у Харкові

Проживання в квартирах, розташованих на останніх поверхах, в панельних або цегляних багатоповерхівках має свої плюси і мінуси. Серед недоліків, в основному це протікання даху, а також її перегрів в спеку і промерзання в сильні морози, плюс незручності, які виникають при відключенні ліфта, перебої з водопостачанням і неприємні запахи від сміттєпроводу, який нерідко буває забитим.

Але переваг тут все-таки більше – тиша, так як немає сусідів зверху, відмінні види з вікна, більш чисте повітря і деякі інші. Одним з головних переваг є наявність набагато більших можливостей для законної перепланування квартири на останньому поверсі цегляної або панельної багатоповерхівки. Фахівці компанії “Демонтаж” готові узаконити і виконати приєднання технічного поверху до квартири, що дозволить, не тільки збільшити корисну площу приміщення, але і використовувати її більш ефективно.

Особливості перепланування на останньому поверсі

Власники квартир, розташованих на останніх поверхах типових багатоповерхівок в основному намагаються розширити площу кухні за рахунок санвузла, або об’єднати ванну з туалетом. Ще один варіант, який в останні роки стає все більш популярним і затребуваним, при законної перепланування “хрущовки” або “брежнєвки” – це облаштування кухні-студії.

Що стосується житла на останніх поверхах багатоповерхових будинків, то тут найбільш актуальною є пристрій прорiзу на техповерх. Вигоди такого рішення очевидні, але виконання робіт пов’язано з певними труднощами. По-перше, необхідно зібрати і підготувати певний пакет документації. По-друге, отримати відповідний дозвiл. По-третє, роботи повинні виконувати кваліфіковані фахівці. Все це займає багато часу і сил і може розтягнутися на тривалий термін. Тому краще відразу звернутися в спеціалізовану компанію. У Харкові, замовити повний комплекс послуг можна звернувшись в “Демонтаж”.

Щоб зробити отвір в несучій стіні на останньому поверсі, фахівці нашого підприємства використовують метод алмазного різання, що робить процес проведення робіт більш швидким, менш шумним і не таким пильним.

Етапи виконання робіт

Перепланування на останньому поверсі має свої особливості, наприклад, може зачіпати несучі стіни, дозволяє збільшувати площу кухні, за рахунок санвузла (в інших випадках це не можливо) і так далі. Важливо, щоб всі роботи виконувалися в суворій відповідності з будівельними і санітарно-гігієнічними нормами, а також після отримання відповідних дозволів. Для цього потрібно:

  • Провести технічний аналіз будівлі;
  • Отримати згоду сусідів;
  • Замовити розробку проекту;
  • Отримати в Міськвиконкомі “добро” на перепланування квартири;
  • Отримати техумови;
  • Оформити акт прийому робіт;
  • Внести зміни в техпаспорт об’єкта.

Після цього можна зареєструвати права власності на житло більшої площі. Звернувшись в “Демонтаж”, наші клієнти отримують весь комплекс послуг “під ключ”, гарантію законності перепланування, висока якість робіт і кращі ціни у Харкові та Харківській області.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!