Головна » Алмазна різка бетону » Алмазна різка бетону Харків

Алмазна різка бетону Харків

Алмазна різка бетону м.п
Товщина в сантиметрахбетон грн/м.парм.бетон грн/м.п
до 8 см100100
12 см300300
Товщина 15 см350350
Товщина 18 см450450
Товщина 25 см600900
Товщина 50 см12001800
Алмазна різка бетону м.кв
Товщина в сантиметрахбетон грн/м.кварм.бетон грн/м.кв
до 8 см250300
8-12 см12001200
15-16 см14001400
18 см18001800
25 см32004800
50см48007200
100 см

Приклади робіт

Професійна алмазна різка бетону у Харкові

Алмазна різка бетону останнім часом стає все більш затребуваною послугою. Проведення таких робіт потрібно при знесенні старих будівель, виробничих цехів, капітальному ремонті в панельних висотних будинках, офісних спорудах і так далі. У Харкові замовити демонтажні роботи з алмазної різкою бетону, можна звернувшись в спеціалізоване підприємство “ДЕМОНТАЖ”. Висока якість, виконуючих послуг та їх оперативність, пояснюються великим досвідом і професіоналізмом наших співробітників, а також застосуванням новітніх технологій і сучасного обладнання.

Особливості методу

Частковий або повний знос цивільних і промислових споруд передбачає виконання робіт з демонтажу різних конструкцій:

 • Стiни;
 • Фундаменти;
 • Сходові прольоти;
 • Монолітні блоки та багато іншого.

Як правило, для їх виготовлення використовується якісний бетон, що володіє високими показниками міцності. Традиційно для їх руйнування застосовують ударну дію, з використанням спеціальної техніки та обладнання – відбійні молотки, перфоратори та інші види ручного інструменту. Такий підхід є досить трудомістким, фізично важким, брудним і небезпечним, а також займає багато часу.

Наша компанія, демонтаж таких будівель, здійснює з використанням алмазного різання бетону. Перевагами методу є:

 • Швидкість виконання і мінімальні терміни;/li>
 • Високий ступінь безпеки;/li>
 • Можливість різання самого міцного бетону;/li>
 • Не вимагає участі великої кількості працівників;/li>
 • Можна зруйнувати практично будь-яку конструкцію, незалежно від її масштабу і складності;/li>
 • Відсутність неконтрольованого руйнування і загрози появи тріщин, які часто виникають при використанні ударних методів впливу;/li>
 • Роботи проводяться з мінімальним утворенням пилу і низьким рівнем шуму;/li>
 • Висока точність і висока якість різу.

Сюди слід додати – ціну алмазного різання бетону набагато нижче, якщо порівнювати з традиційними способами. Все це позитивно позначається на ефективності процесу зносу бетонних будівель і залізобетонних конструкцій, а також зниження собівартості всього комплексу робіт.

Як і де замовити послугу

Звернувшись в нашу компанiю, можна замовити алмазну рiзку бетону, ціна на послуги при цьому буде найнижча в регіоні. І це при високій якості. Це досягається завдяки високій кваліфікації фахівців компанії, відмінно відпрацьованому технологічним процесом, плюс використання професійного обладнання.

Алмазна різка бетону, майстрами підприємства “Демонтаж” виконується із застосуванням:

 • Стiнорiзних машин;
 • Канатних установок;
 • Ручних різьбярів.

Різка бетону алмазним диском дозволяє проводити роботи в самих незручних і важкодоступних місцях, без негативних наслідків. Така головка має високу міцність і здатна впоратися з найміцнішими марками бетону і залізобетонними конструкціями.

Ціни на алмазну рiзку бетону можна дізнатися на сайті нашої компанії, а менеджери нададуть всю необхідну інформацію про умови співпраці і як правильно оформити замовлення-заявку. Тут же є фото з прикладами виконаних робіт та успішно реалізованих проектів, реальні відгуки наших клієнтів, а також багато корисної інформації.

Виїзд фахівця на місце здійснюється безкоштовно. Він оцінює обсяг робіт, вивчає специфіку конкретного об’єкта. Після цього укладається договір, погоджуються всі його пункти з замовником, і підписуються обом сторонами. Після цього, фахівці підприємства приступають до робіт згідно із затвердженим графіком.

“Демонтаж” – це гарантована якість послуг з алмазної різання бетону в Харкові і Харківській області, за доступними цінами. Ми працюємо акуратно, точно і без пилу і шуму!

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!