Головна » Алмазна різка бетону » Алмазна різка стін

Алмазна різка стін

Алмазна різка стін
Товщина в сантиметрахцегла грн/м.квбетон грн/м.кварм.бетон грн/м.кв
до 8 см200250300
8-12 см40012001200
15-16 см60014001400
18 см80018001800
25 см100032004800
50см200048007200
100 см4000

Приклади робіт

Алмазна різка цегляних і бетонних стін у Харкові, особливості процесу

Одним з основних напрямків діяльності компанії “Демонтаж” є алмазне різання стін і прорізів у Харкові і прилеглих населених пунктах Харківської області. Ми пропонуємо найбільший і різноманітний спектр послуг, пов’язаних з проведенням демонтажних робіт будь-якої складності та обсягу. Всі заходи проводяться з дотриманням вимог техніки безпеки та сучасних будівельних і санітарно-гігієнічних норм.

У яких випадках потрібно різання стін

Дану послугу зазвичай замовляють при:

  • Реконструкції будівель різного типу;
  • Проведенні капітального ремонту в житлових квартирах і приватних будинках, якщо потрібно перепланування приміщень;
  • Благоустрій вентиляційних і ліфтових шахт, сходових прольотів, балконів і лоджій;
  • Прокладки трубопроводів та інженерних мереж;
  • Для зміцнення будівельних конструкцій металевими елементами.

Різка стін алмазними головками і колами, майстрами нашої компанії, здійснюється з використанням спеціального обладнання (канатна і стенорезной машини, гідравлічні різьбярі, швонарезчики).

Переваги методу

Алмазна різка бетонних стін вигідно відрізняється від застосування ударних методів демонтажу, за допомогою відбійних молотків та іншого обладнання і ручного інструменту. Серед основних переваг, фахівці виділяють такі моменти:

  • Швидкість проведення робіт;
  • Висока точність різу;
  • Можна використовувати для будь-яких матеріалів, навіть з підвищеною міцністю;
  • Дозволяє виконають різання стін без пилу і з невисоким рівнем шуму;
  • При проведенні робіт, не виникає мікротріщин і немає руйнуючої дії вібрації, на конструкції, що позитивно позначається на їх міцності, надійності і терміну служби.

Крім цього, майстри компанії “Демонтаж”, при необхідності, перед виконанням алмазного різання цегляної стіни або залізобетонної перегородки, виконують повний комплекс робіт, щодо зміцнення несучих конструкцій або прорізів металом.

Весь процес проходить максимально акуратно. Стіни ріжуться відносно невеликими блоками і складаються для вивозу і подальшої утилізації. Зазвичай різання виконується мокрим методом, коли на ріжучу поверхню подається невелика кількість рідини. Завдяки цьому кількість утвореною пилу мінімально.

Ціна на послуги залежить від багатьох чинників – загального обсягу робіт, важкодоступність місця різу, розміри отвору, товщини та особливості матеріалу стін, потрібно додаткове зміцнення і деякі інші. Замовити послуги з різання цегляних або бетонних стін в Харкові можна, у менеджерів нашої компанії або на офіційному сайті. Співпраця з компанією “Демонтаж” – це поєднання високої якості, надійності і доступних цін.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!