Головна » Алмазна різка бетону » Алмазна різка штроб

Алмазна різка штроб

Алмазна різка штроб
Розміри в міліметрахцегла грн/м.пшлакобетон грн/м.парм.бетон грн/м.п
Під проводку 20*10 мм404040
Під опалення 40*40 мм80120150
Під каналізацію 120*120 мм300400500

Приклади робіт

Штроблення стін без пилу в Харкові з компанією “Демонтаж”

При проведенні ремонтних або будівельних робіт часто потрібне штроблення стін під прокладку труб, а також електричну проводку. У Харкові замовити дану послугу можна звернувшись в компанію “Демонтаж”, фахівці якої використовують метод алмазного різання штроб. Такий підхід дозволяє домогтися найвищої якості в оптимальні терміни.

Особливості процесу

Штроблення бетону або цегли вимагає проведення ретельної підготовки. Даний етап включає в себе вивчення місця проведення робіт. При цьому обов’язково враховуються такі чинники:

 • Вік будови;
 • Матеріал стін (цегла, залізобетон, піно або газоблоки);
 • Конструкційні особливості.

Після цього визначається технологія. Найважчим і трудомістким процесом є різка штроб без пилу в бетонних і залізобетонних стінах. Мастера компанії “Демонтаж” для цього використовують спеціальне обладнання та професійні інструменти, зокрема – це штроборізи, перфоратори, болгарки та інше з алмазними дисками і головками.

Дуже важливо, що б роботу виконували кваліфіковані фахівці, так як помилки можуть привести до неприємних наслідків. Наприклад, занадто глибоке штробление стіни, може знизити її міцність, а дрібне не зможе повністю заховати проводку або комунікації, і вони будуть випирати назовні.

Різка штроб виконується в певній послідовності.

 1. Складання схеми розв’язки.
 2. Позначення маршруту на стіні (зазвичай виконують маркером).
 3. Вибір інструмента.
 4. Штроблення бетону або іншого матеріалу.

При цьому важливо враховувати, що маршрут різання штроб може бути або паралельним підлозі, або перпендикулярним. Ніяких діагоналей, кривих і ламаних не допускається. Також канавки не повинні перетинатися. Штроблення без пилу майстри компанії здійснюють в строгому дотриманні будівельних норм і вимог БНiП.

Вартість послуги

Ціни на штроблення стін в Харкові і Харківській області залежить від наступних факторів:

 • Матеріал стін;
 • Загальний обсяг;
 • Умови та обрана технологія;
 • Наявність конструкційних особливостей і терміновість замовлення.

Серед основних переваг підприємства “Демонтаж”, є висока якість, послуг, що надаються, збалансована політика ціноутворення, великий досвід і професіоналізм співробітників і зручна форма співпраці. Наші менеджери готові надати інформацію про послуги та актуальні ціни, дати грамотну консультацію, і зробити попередній розрахунок вартості штроблення стін, ціна при цьому може трохи змінитися в більшу або меншу сторону, в залежності вже від конкретних умов. Ми пропонуємо найширший спектр послуг, за найкращими цінами, в регіоні.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!