Головна » Статті » Скільки коштує знести дерев’яний будинок

Скільки коштує знести дерев’яний будинок

Особливості застосовуваних технологій будівництва – основний фактор, як ціни зведення, так і того, скільки коштує знести дерев’яний будинок, стару будівлю або відносно новий котедж з бруса або зрубу. Проведення будь-якого з цих заходів обійдеться власнику значно дешевше, ніж аналогічні роботи з цегляними або бетонними будівлями.
Окремий бонус: українське законодавство не передбачає необхідності отримання дозволу на демонтаж будівель в приватному володінні. Так що розраховуючи, скільки коштує знести старий дерев’яний будинок,можна сміливо віднімати витрати часу і грошей на підготовку документів. Внести зміни в плани і дані в реєстрі потрібно буде тільки, тоді, коли ви зберетеся зводити нову будівлю на місці старого. Більш того, якщо будівля не була оформлена у власність, як окремий об’єкт нерухомості, що часто буває з підсобними спорудами, то запрошувати фахівців з технічної інвентаризації зовсім немає необхідності. Така споруда фактично не існує в очах закону. Повний список споруд, які можна зводити і зносити без повідомлення влади вказано в Постанові Кабінету Міністрів від 7 червня 2017 року.

Демонтаж дерев’яного будинку: ціна, строки та особливості процедури

Головна особливість дерев’яних будинків – відсутність глибокого фундаменту. Таким будівлям просто не потрібна серйозна основа, а крім того, в ті часи, коли їх зводили ще не існувало відповідних технологій. Для тих, хто хоче розчистити ділянку від забудови це тільки на руку – немає необхідності платити за оренду великої техніки, будівельного сміття менше і в цілому весь процес займе мінімум часу.

Дерев’яні будови починають демонтувати зверху вниз:

 • з’їм покрівлі;
 • розпил стін;
 • демонтаж вікон і дверей;
 • обрізка інженерних комунікацій;
 • розбирання фундаменту.

Зверніть увагу: руйнування несучої конструкції будинку в деяких випадках, все-таки вимагає застосування спеціалізованої техніки. Головна проблема в тому, що у випадку з дерев’яним будовою, особливо відносно новим, складно передбачити який саме фундамент був використаний. З іншого боку, якщо він частково зруйнований – з демонтажем в будь-якому випадку проблем не буде. До речі, якщо в будинку є цегельні печі або каміни, їх знесення також може зажадати застосування спецтехніки.

Якщо будь-які з будівельних матеріалів теоретично придатні для повторного використання, наприклад, шибки, ви можете обговорити з компанією, що займається зносом можливість їх збереження.

В середньому, весь комплекс демонтажних робіт по знесенню старого дерев’яного будинку, обійдеться від 300 гривень за 1 м2. Відносно недавно зведені котеджі з колод, зрубу або бруса – дорожче, через згаданих вище особливостей будівлі. Демонтаж капітального фундаменту обійдеться в $ 500 і більше за всю площу. Вартість вивозу будівельного сміття – окрема категорія витрат. Чим далі знаходиться звалище – тим дорожче обійдеться послуга, хоча багато хто воліє займатися ліквідацією залишків будівлі самостійно з метою економії. У будь-якому випадку, простіше зробити один дзвінок фахівцям для того, щоб описати ситуацію, або запросити їх на об’єкт для попередньої оцінки і дізнатися у скільки точно обійдеться демонтаж дерев’яного будинку.

0 комментариев

  Оставьте комментарий

  Звоните. Заказывайте. Поможем!

  Мы бесплатно выедем на обьект.

  Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

  При желании составим договор.

  Обратный звонок


  Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!