Головна » Статті » Проведення покрівельних робіт

Проведення покрівельних робіт

Заміна покрівлі необхідна в разі пошкодження або зносу старого покриття. Щоб новий дах служив довго необхідно ретельно вибирати підрядника і розуміти, що варто запитати перед укладенням договору про проведення покрівельних робіт.

Дах – один із захисних елементів конструкції будь-якої будівлі. Він оберігає нас від різних погодних умов, а це значить, що покрівля повинна бути міцна і відповідати всім будівельним нормативам. Незнаюча людина бачить перед собою просто покриття, але для будівельників покрівля має на увазі складний технологічний процес, якого потрібно строго дотримуватися. Для багатьох незнання всіх тонкощів покрівельних робіт призводить до переплат і неякісної заміни, яка вже в перший дощ починає деформуватися і призводить до патьоків.
Тому інформація викладена нижче призначена для того, щоб ви краще розуміли що саме вам будуть пропонувати при розмові з менеджером компанії.

Етапи проведення покрівельних робіт

Незнання основних етапів ремонту може призвести до того, що будівельники схалтурити і щось недоробили. Навіть якщо це серйозна компанія буде краще перестрахуватися і вивчити порядок проведення покрівельних робіт:

 1. Демонтаж, тобто зняття старого покриття. Роботи рекомендується проводити за один день, щоб не залишати вночі дах відкритим. Працюють по черзі з однією стороною і відразу монтують обрешітку і контробрешiтку (забезпечення вентиляції), гідро-і паробар’єр.
 2. Встановлення кроквяної конструкції або посилення існуючої. Вона є основою на яку встановлюються всі інші елементи, а також задає форму даху.
 3. Монтаж карнизів і водостоків. Карнизний звіс є продовженням крокв і захищає верхню частину стін від попадання дощу і бруду.
 4. Монтаж покриття, встановлення ковзанів і торцевих планок, які з’єднують між собою скати і захищають їх від потрапляння вологи та бруду під поверхню.
 5. При конструюванні плоского даху необхідність в конику відпадає. Але підходить такий варіант покрівлі тільки для регіонів з малим об’ємом сезонних опадів тому як схід снігу з такої площини утруднений, а сама конструкція збільшує тиск на стіни будинку.

Крім пунктів, що входять в покрівельні роботи вам варто дізнатися які матеріали використовуються сьогодні.

Види покрівлі

 1. М’яка. Покриття має вигляд бітумних рулонних матеріалів (в основному руберойд), які швидко розкочуються і закріплюються за рахунок плавлення. Такий дах довговічний і часто застосовується для багатоповерхівок з плоским і односхилим дахом.
 2. Металопрофіль. Листи профнастилу укладаються з нахлестом, та іноді стики перекриваються герметиком. Це недорогий вид покрівлі, довговічний, також часто застосовується для багатоповерхівок, але зі скатами.
 3. Металочерепиця. Дуже добре підходить для приватних будинків через свої декоративні властивості. Легка в установці і має довгий термін служби. За рахунок малої ваги не створює великого тиску на конструкцію даху і може мати різні візерунки на будь-який смак.

Кожен з матеріалів має недоліки і переваги, один з найголовніших мінусів для металу – гучний звук падіння дощових крапель. Це питання зазвичай вирішується за допомогою ізоляційного матеріалу тому вибирайте те, що вам більше подобається.
Якщо ви звернулися в будівельну компанію, там порадять які покрівельні матеріали краще використовувати для обшивки даху будинку.

Найчастіше будівельні компанії пропонують як послуги під ключ, так і окремо якщо потрібно терміново щось замінити або встановити.

Підготовчі етапи

Про те, що відбувається до початку будівельних робіт теж потрібно знати. Таким чином замовник може зрозуміти наскільки професійно побудований підхід і чи дотримуються всі його етапи.
Виїзд замірника на об’єкт: кваліфікований фахівець їде до вас додому і міряє висоту і ширину скатів, їх кількість і т. д ..
Складання кошторису: на основі цих даних підбираються матеріали і встановлюється бюджет покрівельних робіт.
Оформлення договору: якщо замовник згоден з наданим кошторисом укладається договір з компанією. Цей документ дозволяє затвердити терміни, остаточну вартість та відповідальність сторін.
Доставка матеріалу і початок робіт: тут потрібно бути напоготові і перевірити ще раз всі матеріали з потрібними характеристиками які були доставлені. У роботу покрівельників ви навряд чи зможете влізти, але поцікавитися у бригадира про те, що саме відбувається завжди можна.
В результаті якісного виконання ви отримаєте красиву покрівлю, яка буде нерухомо захищати вас десятиліттями. Настійно рекомендуємо звернутися до професіоналів і вибирати матеріали не грунтуючись на ціні, а грунтуючись на виробника і бажаній якості робіт.

0 комментариев

  Оставьте комментарий

  Звоните. Заказывайте. Поможем!

  Мы бесплатно выедем на обьект.

  Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

  При желании составим договор.

  Обратный звонок


  Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!