Головна » Статті » Особливості ремонту офісних приміщень

Особливості ремонту офісних приміщень

Ремонт офісного приміщення в корені відрізняється від ремонту житлових приміщень. Для компанії дуже важливо якнайшвидше відновити роботу колективу, тим більше, що навіть при ремонті за оренду доводиться платити. Тому якість і вартість на ремонт офісу відіграє вирішальну роль при виборі фірми виконавця робіт.

Вимоги до офісного приміщення

Інтер’єр і розташування елементів безпосередньо впливають на працездатність команди. Особливо це актуально в разі переїзду компанії. Нове приміщення швидше за все доведеться ремонтувати, тобто відновлювати привабливий вигляд і, відповідно, підлаштовувати приміщення під свої потреби.
Основними вимогами до офісного приміщення є:

 • функціональність – найчастіше в офісі вже присутній поділ на зони (відпочинок, кухня) і т. п.. У процесі ремонту можуть бути додані нові зони комунікації підлеглих;
 • презентабельність – колірні рішення і робочі місця повинні бути виконані в класичному стилі і навіювати робочу атмосферу;
 • економічність – співвідношення ціни та якості мають значення тому як невеликі компанії не виділяють великий бюджет на ремонт;
 • ергономічність – робоче місце співробітника повинне відповідати його обов’язкам і потребам, давати можливість безперешкодно виконувати завдання. Незручне розташування робочого місця також істотно впливає на результат роботи.

Перед тим як оформити ремонт офісу всі ці аспекти варто врахувати та обов’язково зустрітися з підрядником для обговорення плану робіт, вибору матеріалів та затвердження бюджету.

Як зробити ремонт офісу?

З метою економії вигідніше провести ремонт самостійно. Вибір такого варіанту обумовлений зніманням приміщення, що вже само по собі коштує недешево.

В першу чергу необхідно продумати дизайн приміщення. Ви не зобов’язані залишати голі стіни і столи, можна використовувати рослини, картини і книги. Просто всі елементи повинні формувати єдиний вид і виглядати офіційно, і доречно.
Обов’язково подумайте про розташування столів співробітників (план робочих місць). Ви повинні точно знати скільки місця на це піде. Так само потрібно достатньо місця для проходів, щоб працівники не штовхалися і кілька порожніх столів на випадок розширення штату.

Подбайте про кондиціюванням і достатню кількість стулок на вікнах – свіже повітря життєво необхідне для успішного виконання завдань.

Подумайте про світло, яке потрібне у вечірній час, тому як облаштувати офіс без належного рівня освітленості можна, але це чревато наслідками у вигляді погіршення зору та якості роботи. Співробітники повинні мати все, що потрібно, тоді і керівник зможе вимагати результат. Тому світла повинно бути багато. Освітлення повинне розташовуватися на стелі і рівномірно висвітлювати всі робочі місця. Краще вибирати лампи холодного світла, можливе встановлення додаткового локального освітлення на робочі столи (настільні лампи).

Намагайтеся раціонально використовувати простір, але не забивати всі вільні місця, а просто розширити функціональність приміщення. Наприклад, на маленькій кухні є сенс встановити стільницю, яка складається. Місця така конструкція не займе, зате пообідати за один проміжок часу зможе більше людей.

Всі рекомендації вище відносяться до самостійної підготовки та ремонту приміщення. На практиці офіс або вже готовий до використання, або вибирають ремонт офісних приміщень під ключ.
Останній варіант доречний в разі якщо дозволяє бюджет і самостійно виконувати роботи нікому. Тоді всі турботи на себе бере підрядник з яким затверджуються матеріали і проект, контроль якості, що як наслідок дає довговічність обробки.
Знайти порядну будівельну фірму не завжди легко. Але гарантувати, що нічого не відвалиться в перший день після закінчення ремонту зможе тільки вона.

Виходячи з інформації вище можна сказати, що компанії самі вибирають як їм поступати з облаштуванням нового місця. Ми ж рекомендуємо наймати професійну команду і стежити за результатами робіт.

0 комментариев

  Оставьте комментарий

  Звоните. Заказывайте. Поможем!

  Мы бесплатно выедем на обьект.

  Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

  При желании составим договор.

  Обратный звонок


  Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!