Головна » Статті » Монтаж пластикових плінтусів з кабель каналом

Монтаж пластикових плінтусів з кабель каналом

Не так давно, мережеві і телефонні кабелі, електропроводи кріпили зверху плінтусів або заривали у стіни. Перший варіант не відрізнявся естетичністю, а другий був досить трудомістким, і до того ж було потрібно проводити повторний ремонт, якщо потрібна їх заміна. Сьогодні найчастіше, виконуючи монтаж підлогових покриттів, використовують плінтуса, всередині яких є простір, призначене для фіксації в них різних проводів – інтернет, телефонія, силові, сигналізація та інші. Установка пластикових плінтусів з кабель каналом, дає можливість, не тільки візуально заховати дроти, а й здійснювати їх заміну або додавати інші без їх демонтажу.

Особливості конструкції та їх переваги

Головною особливістю таких виробів є наявність всередині простору для проводки і знімною декоративної панелі, яка закриває сам канал з проводами і кріпленням, і за допомогою неї виконується стикування на прямих відрізках сусідніх плінтусів. Розрізняють 2 види таких виробів, в залежності від розташування кабель каналу:

 • По центру;
 • Є знімною частиною і розташована зверху.

Монтаж пластикових плінтусів з кабель каналом має ряд важливих переваг:

Монтаж пластиковых плинтусов с кабель каналом
Монтаж плінтусів з кабель каналом
 • Функціональність;
 • Практичність;
 • Безпека;
 • Естетичність;
 • Оперативність установки;
 • Допускається виконання монтажу на поверхнях різних конфігурацій;
 • Невибагливість експлуатації;
 • Можна виконувати заміну проводів, не знімаючи плінтуса;
 • Демократична ціна.

До цього можна додати великий вибір виробів кольоровій гамі.

Як правильно кріпити плінтуса з кабель каналом

Перший етап включає в себе проведення вимірювальних робіт. Для цього, вимірюють довжину всіх стін в приміщенні, віднімають з неї розміри дверних прорізів, до отриманого результату додають 7-9%, що піде на обрізки. Обов’язково слід враховувати ніші, виступи, внутрішні і зовнішні кути. Після підрахунку всього цього можна купувати матеріал.

Тепер детально розглянемо, який інструмент потрібен для установки пластикових плінтусів:

 • Маркер;
 • Дриль;
 • Лобзик;
 • Викрутка;
 • Шуруповерт;
 • Ніж;
 • Молоток.

Підготовчий етап включає в себе підготовку поверхні і вибір способу монтажу. Для фіксації плінтуса можна застосовувати саморізи, рідкі цвяхи, спеціальний клей, дюбель-пробки. Вибір залежить від способу монтажу і матеріалу, з якого зроблена стіна (цегла, бетон, пінобетон, гіпсокартон, дерево) або підлогове покриття. Також потрібно максимально вирівняти поверхню, щоб мінімізувати появу щілин, і щоб не довелося дуже часто свердлити отвори для фіксації. Оптимальним відстань між кріпильними елементами 400-500 мм.

Після цього можна переходити до різання плінтуса. Робити це потрібно, враховуючи стикувальні заглушки (кутові і торцеві).

Порада – Кабель канал слід різати окремо. Тому перед початком різання його потрібно зняти з плінтуса.

Тепер переходимо до найважливішого питання, як кріпити плінтуса з кабель каналом, і звідки слід починати роботу. Монтаж рекомендується починати з кута, самої довгої прямої стіни. Завдяки цьому можна мінімізувати кількість обрізків, які стануть в нагоді для обведення колон, установки в ніші і так далі. Процес виглядає наступним чином – профіль плінтуса, вставляють в кут, попередньо знявши з нього заглушку. Потім з іншого боку плінтуса, встановлюють з’єднувач, в який вставляється інших виробів. До стіни кріплення здійснюється через задню стінку.

установка пластиковых плинтусов с кабель каналом
Установка підлогового плінтуса з кабель каналом

Порада – свердлити отвори для кріплення потрібно через плінтус

Зробивши перший отвір, його потрібно відразу ж і зафіксувати, закрутивши саморіз або інший кріпильний елемент. Після цього можна продовжити свердління, з обраним кроком. Коли всі отвори будуть засвердлити слід видалити весь пил, за допомогою пилососа або ретельно вимести. Потім вставити в отвори дюбелі і прикрутити плінтуса з кабель каналом до стіни. Після цього необхідно встановити заглушку. Далі прокладають кабелі та проводи, фіксуючи їх в спеціальному каналі. Закінчують процес установкою заглушок і кутів. Коли все плінтуса будуть встановлені і в них прокладені проводи і кабелі встановлюють декоративну планку.

Ми розглянули основні моменти, що показують, як встановити підлоговий плінтус з кабель каналом. Процес цей в принципі нескладний, але вимагає певних знань і умінь, тому роботу краще довіряти професійним майстрам.

0 комментариев

  Оставьте комментарий

  Звоните. Заказывайте. Поможем!

  Мы бесплатно выедем на обьект.

  Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

  При желании составим договор.

  Обратный звонок


  Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!