Головна » Статті » Які ремонтні роботи можна робити восени

Які ремонтні роботи можна робити восени

Осінь – пора дощів, холодних погодних умов і періоду зменшення будівельних активностей. Низька температура перешкоджає виконанню фасадних робіт, але практично не заважає внутрішній обробці. Розберемося які ремонтні роботи можна робити восени і в чому перевага цього сезону. Якщо влітку ви не встигли закінчити ремонт, то не обов’язково відкладати продовження до наступної весни – ремонт можна закінчити і восени.

З вересня по листопад можна провести наступні роботи:

 • заміна електропроводки;
 • внутрішнє оздоблення;
 • реставрація старих меблів;
 • заміна опалювальних труб;
 • утеплення фасаду.

Для кожного пункту є свої особливості. При дотриманні деяких вимог вийде зробити якісний ремонт, який буде довго радувати око.

Заміна електропроводки

Якщо при ремонті ви вирішили поміняти обстановку в квартирі, то в більшості ситуацій доводиться додавати нові розетки, тобто руйнувати стіни для нових проводів. Встановлювати нові автомати, щиток і розетки можна в будь-який сезон якщо робота відбувається в приміщенні.
На вулиці в дощову погоду потрібно виключити пряме попадання вологи на електрокабель – підключення можна робити під навісом.

Реставрація старих меблів

При ремонті квартири восени частим стає питання заміни меблів на нову. Це додаткові витрати, а іноді і великі часові витрати на вибір нового дивана або шафи. При цьому можна не замислюватися про нові речі, а просто реставрувати ті, що вже є. Якщо сумніваєтесь, то подивіться як майстри своєї справи дають друге життя і сильно перетворюють старі комоди, яким як здавалося місце тільки на звалищі. Використовуючи цей метод можна отримати абсолютно нову обстановку, яка вже не буде колишньою.

Реставрація меблів може відбуватися в будь-який час року, її можна здійснити навіть самостійно. Або довіритися кваліфікованим фахівцем.

Заміна стаціонарного опалення

Старі радянські труби відмінно гріють взимку, але їх зовнішній вигляд вже давно застарів. Зараз на ринку можна знайти сучасні моделі з алюмінію, чавуну і сталі – гріти вони будуть також добре, але виглядати зовсім по-іншому. Нові радіатори займають менше місця і за ними легше доглядати.
При проведенні ремонтних робіт в квартирі міняти радіатор краще в неопалювальний сезон (частково весна, все літо, частково осінь), так створите сусідам найменший дискомфорт. При великому бажанні можна зробити заміну і після початку опалювального періоду, але тоді можливі конфлікти з сусідами на грунті непередбаченого відключення без попередження.

Оздоблення інтер’єру

Поклейка шпалер і фарбування стін можуть виконуватися не тільки влітку. Більш того, при прохолодній температурі запах клею і фарби буде доставляти менше незручностей. Приміщення повинно бути сухим тому при необхідності просушити кімнату, де хочете наклеїти шпалери. Після не створюйте протягів, дайте кілька днів, щоб шар висох. У кімнаті з шпалерами можна навіть перебувати деякий час, але постійно ходити (тобто ганяти повітря) туди-сюди не рекомендується.

При фарбуванні стін також неприпустимо поява протягів, тим більше холодного повітря.

Утеплення фасаду

Вважається, що проводити утеплення краще навесні і влітку через сприятливi погоднi умови і зменшенні вартості на початку сезону. Але нерідко можна помітити будівельників, якi висять на стінах будинків і восени. Це так тому що сухим методом утеплення можна проводити і при холодних температурах. Тільки врахуйте, що коштувати робота буде на порядок дорожче ніж навесні. Якщо виходу немає, то сухим методом можна утеплити житло і самостійно. В такому випадку утеплювач кріпиться на пластикові дюбелі (грибки), а матеріали, що містять воду при утепленні багатоквартирних будинків практично не використовуються.

В який сезон робити ремонт?

Найбільший попит на будівельні послуги відбувається навесні-восени. В осінньо-зимовий період можна знайти фахівців готових до роботи за набагато менші гроші. Якщо не знаєте коли краще робити ремонт в квартирі, спочатку визначимося з необхідними послугами. Якщо це внутрішня обробка, то більшість зазначених робіт можна виконувати і в холодну осінь. А коли холодно, можна ще і гроші заощадити через низький попит.

Якщо ви знаєте, що відразу не можете оплатити весь ремонт і хочете розбити його на кілька місяців, починайте навесні. Але необхідні будматеріали купуйте взимку. Тоді і знижки на свята є, а при дотриманні умов зберігання за півроку з витратними матеріалами нічого не трапиться.
То в яку пору року дешевше робити ремонт і коли краще – відрізняються між собою періодами. Продумуючи це заздалегідь у вас вийде спланувати ремонт та істотно заощадити на деяких послугах. Приготуйтеся до того що доведеться дотримуватися деяких вимог при проведенні робіт, щоб все пройшло гладко.

0 комментариев

  Оставьте комментарий

  Звоните. Заказывайте. Поможем!

  Мы бесплатно выедем на обьект.

  Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

  При желании составим договор.

  Обратный звонок


  Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!