Головна » Статті » Як встановити металевий паркан

Як встановити металевий паркан

Для того щоб виготовляти різні види огороджень, найчастіше використовують в якості міцного матеріалу – метал. Метал відрізняється високим рівнем міцності, легкістю при проведенні монтажних робіт і доступністю в ціновій категорії. Досить просте питання як встановити металевий паркан, але такий процес повинен виконуватися за певними правилами.

Головні переваги встановлення металевої огорожі

 • Установка міцної і надійної споруди, яка візуально буде служити хорошою огорожею, відрізняється довгим терміном служби при правильній експлуатації. До цього пункту належать обробка матеріалу антикорозійними засобами.
 • Цінова категорія, метал не дорогий матеріал, і доступний кожному покупцеві.
 • Метал стійкий від горіння, рівень безпеки найвищий в порівнянні з іншим матеріалом для побудови парканів.
 • Матеріал вважається практичним і менше піддається забрудненням, якщо це все ж сталося, його легко промити і очистити.
 • Великий вибір барвистих відтінків, які легко наносяться на метал, і ви можете придумати будь-який дизайн фарбування вашого паркану.
 • У порівнянні з матеріалом дерева, метал не так піддається волозі, температурним перепадам і ультрафіолетовим променням.
 • Як поставити залізний паркан – дуже просто і не потрібно особливих зусиль і тимчасових витрат. Також не потрібно особливих знань і професійного інструменту.

З якого профілю зробити паркан

Будь-яка металева огорожа відрiзняється між собою за типом використовуваного матеріалу. Найпростішим, економічним і легким способом вважається використання сітки рабиці. Висоту потрібно робити не менше 150 сантиметрів. Таким методом ви зможете розділити свою територію на декілька зон і зробити надійний захист від проникнення непроханих гостей.
До довгого експлуатаційного терміну відносять зварний секційний паркан, тут потрібно враховувати той факт, що на такий вид паркану і ціна буде завищена. Для виготовлення секцій використовують спеціальні труби, які і впливають на експлуатаційні якості. Для прикраси такої конструкції застосовують ковку, декоративні елементи, які зроблені з металу.
Також віддають перевагу парканам, які зроблені з профнастилу, ціна їх значно нижче, але при цьому експлуатаційні якості залишаються на вищому рівні. Такі паркани нагадують форму профільного листа з цинковим шаром. За рахунок такого покриття матеріал має стійкість до ультрафіолетових променів і встоїть перед корозією. Якщо вам потрібно пофарбувати такі листи для більш привабливого вигляду, тоді вам краще всього використовувати спеціальну емаль, яка зроблена на полімерній основі.

Як встановити залізний паркан правильно

Перш ніж приступити до установки забору, потрібно визначити для себе, для якої мети ви його ставите і якими якостями він повинен відповiдати. Чи хочете ви відгородиться від сторонніх очей або ж навпаки будете показувати всю свою красу в поєднанні з навколишнім середовищем.
Переймаючись питанням: Як поставити правильно паркан, перш за все вам потрібно буде ознайомитись на ділянці з проляганням підземних комунікації. Бо якщо виявиться під час встановлення паркану, що потрібний ремонт, тоді такий процес ремонтних робiт обійдеться в чималу копійку. Важливо знати про те, що кожна конструкція забору, зроблена з металу, являє собою полотно і каркас. Де каркас складається з поперечних лаг і несучих стовпів. Також при установці використовують готові панелі, вже з вмонтованими лагами. Лаги являють собою профілi 40 * 20, і кріплять їх за допомогою зварювання, кронштейнів, хомутів і болтів. Полотна можуть бути виготовлені на місці установки з окремих елементів або можуть бути виготовлені в виробничих умовах і доставлені на місці установки.
Як зробити залізний паркан і що для цього потрібно

 • викрутка;
 • молоток;
 • гравій;
 • цемент М400;
 • зварювальний апарат;
 • дриль;
 • пісок;
 • рівень і висок;
 • будівельний шнур;
 • свердло і перфоратор.

Для того щоб встановити паркан потрібно намітити лінію установки і виконати розмітки для установки несучих стовпів.

Як правильно встановити стовпи для забору

Спочатку потрібно виконати спеціальні отвори глибиною не менше одного метра. Це потрібно для того, щоб конструкція була надійною і менш стійкішою. Якщо ви будете встановлювати конструкцію на скельному грунті або бетонній основі. Тоді вам потрібно буде використовувати перфоратор, з його допомогою вам буде легше проводити роботу з отворами. Якщо ви будете встановлювати на м’якому грунті, тоді ви зможете виконати роботу з отворами з допомогою бура, який має необхідний діаметр.
Після цього потрібно приступати до установки стовпів, закладці допоміжного матеріалу бутового каменю, щебеню, цегли, або гравію. Потім потрібно проводити вирівнювання стовпів за рівнем і схилем. Заливаємо ями спеціальним розчином і знову перевіряємо схилом, залишаємо вистигати і закріплюватися не менше ніж на 4-5 днів. Розчин повинен добре застигнути і затвердіти, найкраще витримувати затвердіння бетону 1-2 тижні.

Як встановити профлист на паркан

Сьогодні профнастил вважається матеріалом, який вирізняється не високою вартістю, й універсальністю. Конструкції з такого матеріалу відрізняються довговічністю і має привабливий зовнішній вигляд. Для того щоб досягти такого ефекту, потрібно знати, як кріпити профлист на паркан правильно. Для початку роботи вам потрібно підготувати всі матеріали, прорахувати кількість кріпильних елементів і скільки знадобиться листів.
Для початку потрібно зафіксувати металеві куточки, і повкручувати саморізи. Листи можна встановлювати по лагам, але це не найміцніший варіант. Лаги можна прикріплювати до стовпів зварюванням, а поперечини встановлювати тільки в горизонтальному положенні як з внутрішньої сторони, так і між стовпами. Як кріплення профлиста використовують кронштейни мають хрестоподібну форму. На вигляд – це спеціальні пластини, які мають загнуті краї, і прикріплюють їх за допомогою саморізів, тут зварювання не потрібне!

0 комментариев

  Оставьте комментарий

  Звоните. Заказывайте. Поможем!

  Мы бесплатно выедем на обьект.

  Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

  При желании составим договор.

  Обратный звонок


  Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!