Головна » Статті » Як зняти старий паркет самому

Як зняти старий паркет самому

При всіх перевагах одного з найкращих дерев’яних підлогових покриттів, іноді власникам приватних будинків і квартир, а також комерційних будівель, доводиться вирішувати як зняти паркет. Тривалий термін служби, готовність до постійних навантажень і презентабельний зовнішній вигляд роблять дощату підлогу такого типу найпопулярнішою і в той же час дорогою. Питанням як правильно зняти паркет, зазвичай задаються ті, хто придбав стару нерухомість, обробка якої постраждала внаслідок часу та інших руйнівних процесів або хоче кардинально змінити планування і призначення приміщення.

Як зняти паркет: інструменти і технологія

Важливо: до того, як зняти старий паркет, варто серйозно задуматися над його реставрацією. Якщо на покритті немає особливих ушкоджень, крім подряпин будь-якої глибини і площі, його буде дешевше відновити, відшліфувавши і покрити новим шаром лаку. Це популярна послуга, результат якої заслуговує усіляких похвал – для неспеціаліста різниця між новим і відновленим паркетом буде зовсім непомітна.

Проте, дізнаватися, як зняти паркет самому чи звернутися в компанію спеціалізується на проведенні подібних заходів, найчастіше доводиться саме тому, що реставрація неможлива. Якщо дерев’яне покриття тривалий час піддавалося контакту з вологою або серйозно деформувалося під впливом механічних навантажень, а також при зараженні грибком і цвіллю і після пожеж – його доведеться демонтувати.

Якщо ви всерйоз вирішили взятися за таку задачу як зняти паркет, перше, що потрібно зробити – знайти потрібні інструменти:

  • Лом (фомка);
  • Молоток;
  • Обценьки;
  • Стамеска;
  • Викрутка.

Під час демонтажу неминуча поява пилу і трісок, а значить в список необхідних речей також додаємо захисні окуляри і маску з респіратором, і не забуваємо про безпеку голови і тіла. Крім того не забудьте про необхідність прибирання сміття та запасіться пакетами. Фахівці з демонтажу паркету привезуть все необхідне з собою, але не забудьте переконатися, що в договорі чітко прописано, i не тільки гарантується якість робіт, але і відповідальність за можливi отримані травми. Крім того, ви можете попросити майстрів за окрему плату допомогти вам з виносом меблів з кімнати.

У фахівців з тим як швидко зняти паркет особливих труднощів виникнути не повинно. На складність процесу впливає:

  • Вид паркету – штучний або щитовий;
  • Тип кріплення – клей або цвяхи;
  • Матеріал чорнової підлоги – дошки, ДСП, бетон.

Зокрема, якщо паркет приклеєний, може знадобитися будівельний фен, а також шпатель, для того, щоб видалити його залишки з поверхні підлоги, а якщо він зафіксований цвяхами – перший етап їх вилучення. Якщо говорити про тип покриття, то таке завдання як зняти штучний паркет, особливо вручну, займає набагато більше часу і сил ніж демонтаж вже збитих щитів. З іншого боку, з ним відмінно справляється циклювальні машини, тому є сенс орендувати її. Як штучний так і щитовий паркет починають знімати від вікна, поміщаючи зубило між стиками панелей і вибиваючи їх за допомогою молотка.

0 комментариев

    Оставьте комментарий

    Звоните. Заказывайте. Поможем!

    Мы бесплатно выедем на обьект.

    Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

    При желании составим договор.

    Обратный звонок


    Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!