Головна » Статті » Як правильно встановити біде?

Як правильно встановити біде?

Гігієна – важлива частина ритуалу по догляду за тілом для кожної людини. Ми щодня ходимо в ванну кімнату, чистимо зуби, приймаємо душ. Але що якщо за гігієною хочеться стежити частіше звичайного? Приймати душ по кілька разів на день може бути незручним для багатьох людей. Вирішенням проблеми в даному випадку будуть сантехнічні роботи по встановленню біде.
Більшість клієнтів відмовляються від встановлення такого сантехнічного обладнання через вартicть і нестачу площі. Біде – це маленька ванночка в яку здійснюється подача води для проведення необхідних гігієнічних процедур. Сучасний асортимент таких пристроїв робить можливим підібрати виріб будь-якої форми і розміру, дозволяючи закріпити біде навіть в найменших за розміром ванних кімнатах.
За типом монтажу вони поділяються на підлогові і підвісні. Назви говорять самі за себе: перші вбудовуються в підлогу, а останні виходять зі стіни до якої прилягають.
При виборі моделі потрібно виходити з існуючого дизайну ванної кімнати, розмірів, матеріалу і характеристик.
Якщо санвузол не дозволяє розмістити біде як окремий пристрій, то можна вибрати універсальний варіант: унітаз-біде. Якщо мова йде про окремий пристрiй, то необхідно визначитися з подачею води і змішувачем. Змішувач може бути двохвентильний (температура води налаштовується вручну) і з одним вентелем. Сам змішувач може бути оснащений регулюванням висоти, напрямку фонтанчика. Може бути й таке, що струмінь буде виходити з дна біде. Щоб зорієнтуватися і не прогадати з розміром, врахуйте, що до чаші повинен бути зручний підхід і достатню відстань по боках для комфортного використання.

Визначтеся з матеріалом виготовлення: від нього буде залежати не тільки зовнішній вигляд, але і термін служби, умови догляду за сантехнікою. Найпоширеніші моделі виконані з порцеляни, фаянсу. Порцелянові біде більш стійкі до появи іржі. Хоча обидва матеріали довговічні і переживуть не один ремонт. Вирішити яке біде краще підходить, можете тільки ви. Ціновий діапазон на такі пристрої варіюється від декількох тисяч гривень до сотень тисяч.как правильно установить бидеМожна модернізувати власний унітаз за допомогою електронної кришки, яка буде одночасно підігрівати сидіння, використовувати вентилятор і включати фен (тягнуться за рушником на іншій стіні не доведеться), регулювати температуру води і працювати з урахуванням анатомічних особливостей. Такий гаджет доведеться придбати окремо, але він може значно спростити життя. Потрібно лише підключити кришку до води і електричної мережі. Біде-приставка – ця знімна частина кріпиться на унітаз і має багато функцій. Найбільший плюс – можливість кріпити і знімати пристрій коли вам зручно. І не потрібно пересідати з одного пристрою на інший.
Розберемося з питанням – як правильно встановити біде. Підключення до водопроводу і каналізації – справа нехитра. Його цілком можна провести самостійно з нашою інструкцією. Найголовніше – визначитися з місцем установки. Вище ми описали, що необхідний вільний доступ і розуміння габаритів приміщення і самого агрегату. Установка відбудеться швидко якщо слідувати інструкції. Вам будуть потрібні такі інструменти як ключ для труб, силікон, монтажна стрічка, перфоратор, викрутка, свердла, гайкові ключі. Найчастіше процес нагадує установку звичайної раковини, але без підключення сифона.
При широкому виборі біде, підлогові варіанти мають ряд переваг. Підключення до комунікацій в результаті не буде помітним. Зливна труба і точка підключення крана будуть приховані в стіні, завдяки повному прилягання. Але підлогове біде обійдеться дорожче, хоча і буде більш компактним через розмір чаші. Перш ніж встановлювати конструкцію уважно ознайомтеся з супроводжуючою документацією і переконайтеся, що сколи та тріщини відсутні. Закріпіть пристрій за допомогою дюбелів і кріпильних болтів, які повинні йти в комплекті з чашею. Цей момент потрібно перевірити до покупки пристрою. Стик між підлогою і чашею обробляється силіконом, що дозволяє надійно закріпити техніку на підлозі.
Підвісні біде, в свою чергу, кріпляться на стіну за допомогою спеціальних настінних кріплень. Водопровід і каналізація повинні підходити в місці стиків труб і сполучних трубок. Потрібно переконатися, що всі стики труб герметичні і для цього використовуються спеціальні прокладки, які кріплять на кінцях шлангів. Інсталяція сифона проводиться в каналізаційний відвід. Це пристрій позбавить вас від неприємного запаху і захистить злив від сміття. Переваги настінного біде в тому, що під ним завжди можна швидко протерти підлогу.
Окремо проводиться процес установки електронних систем. Відмінності від установки звичайного унітазу криються в необхідності додаткового підключення до електромережі. Доведеться забезпечити заземлення, щоб уникнути ураження струмом, вивести окрему гілку електрики і можливість автоматичного відключення живлення в разі стрибків напруги.
Якщо для біде абсолютно немає місця, можна розглянути альтернативний варіант – установка гігієнічного душа. Це може стати додатковою перевагою при збиранні унітазу, з’явиться місце для мийки та чистки взуття.
З метою більшої гігієнічності фахівці рекомендують все ж встановлювати унітаз і біде окремо. До того ж, вибір цих пристроїв найчастіше відбувається в комплекті. Рішення щодо підлогового варіанту або того, що встановлюється над підлогою має виходити з звичок. Кому-то важливий стиль і монолітність дизайну, кому-то практичність і дешевизна.
При ремонті ванної кімнати не варто забувати, що встановлення біде й інші роботи такого роду виробляються раз в декілька років. Тому задуматися про придбання біде варто. Таким чином, душ буде не єдиним засобом підтримки гігієни, що особливо актуально для сімей з 2 і більше дітьми. Нерви за гроші не купиш, а от комфорт – однозначно.
А замість того, щоб возитися з ремонтом краще проведіть цей час з сім’єю. А встановлення залиште нам.

0 комментариев

  Оставьте комментарий

  Звоните. Заказывайте. Поможем!

  Мы бесплатно выедем на обьект.

  Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

  При желании составим договор.

  Обратный звонок


  Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!