Головна » Статті » Як планувати ремонт офісу

Як планувати ремонт офісу

Кожен підприємець, який є власником компанії, яка знаходиться на стадії розвитку, повинен задуматися над багатьма речами. Правильний підхід до робочого процесу – це гарантія успішності і постійного удосконалення будь-якої справи. Дуже важливим є етап ремонту офісів – приміщень, де будуть щодня перебувають співробітники фірми. Хороший керівник обов’язково продумає все до дрібниць, щоб створити сприятливу атмосферу для своїх працівників. Звичайно, в першу чергу, необхідно вибрати відповідну будівлю з вигідним місцем розташування. Перш, ніж проводити ремонт офиса потрібно вирішити такі задачi:

 • вентиляція, система клімат-контролю – створення сприятливих умов в приміщенні забезпечить комфорт, а також високу продуктивність роботи;
 • технологія захисту від пожежі, сигналізація – необхідні для збереження власного майна в цілісності;
 • організація місця для відпочинку – облаштування зони, де співробітники зможуть пообідати або просто попити чай (каву), забезпечить максимальну зручність;
 • шумоізоляція – сучасні технології дозволяють створити сприятливу атмосферу для працюючих, без зайвих звуків;
 • освітлення.

З чого почати ремонт офісу

Будь-який керівник бажає швидше і з меншими витратах провести ремонтні роботи. Оскільки це серйозний процес, то підійти до його проведення необхідно відповідально. З чого починають робити ремонт? Даним питанням задаються багато бізнесменів. Розглянемо саму оптимальну послідовність дій.
Складання плану. Насамперед варто визначитися з об’ємом майбутніх робіт. Якщо ви купили приміщення в хорошому стані, то може знадобитися лише косметичне оновлення (шпаклівка, фарбування, поклейка нових шпалер). У разі зношеного будівлі зазвичай потрібен капітальний ремонт: відновлення покрівлі, інженерних систем, заміна перегородок і багато іншого.
Узгодження перепроектування. Бувають ситуації, коли планування ремонтних робіт призводить до невідповідності планування, яке вказується в плані Бюро технічної інвентаризації. Тому ви, як власник приміщення, просто зобов’язані отримати дозвіл на перебудову майбутнього офісу.
Пошук виконавцiв. Якщо на руках є вся документація, необхідна для ремонтних робіт, настає наступний етап – вибір організації, що займається ремонтом. Зараз їх досить багато, тому віддавайте перевагу фірмам, що мають безліч позитивних відгуків і прийнятну цінову політику. З обраним виконавцем обов’язково укладається договір, в якому визначаються терміни, сума і зобов’язання обох сторін.
Найостаннішими діями є підготовка будівлі (якщо воно було робочим, потрібно звільнити його від меблів, техніки), контроль за робочим процесом і отримання готового об’єкта.

З чого почати косметичний ремонт

Як і будь-які роботи, в першу чергу необхідно провести проектування, а також визначитися з дизайнерським оформленням офісного приміщення. Рекомендується визначитися з тим, що ви бажаєте покращити і зробити більш привабливим. Далі здійснюється:

 • підготовка поверхонь – по необхідності проводиться обробка стін, підлоги, стелі;
 • електропроводка – відповідно до розробленого проекту встановлюються розетки, вмикачі;
 • сантехніка;
 • оновлення дверних прорізів, фурнітури.

Видалення дефектів старої обробки, зміна стилю інтер’єру будівлі допоможуть грамотно, гармонійно організувати простір для своїх співробітників.

Як правильно планувати ремонт офісу

Щоб проведення ремонтних робіт в офісному приміщенні були правильними, необхідно враховувати кілька важливих аспектів.
Тип планування. Виділяють три види:

 • Open Space (відкритий) – передбачаються функціональні зони;
 • кабінетний (закритий) – приміщення розділене на окремі кімнати;
 • комбінований.

Потрібно відповідально підійти до виділення в просторі зон з конкретним цільовим призначенням (наприклад, зал для переговорів або службовий кабінет).
Iнтер’єр. Планування ремонту офісу неможливо без правильного дизайну приміщення. Коректне поєднання колірної гами, меблів, підібрана відповідно до стилю інтер’єру – це прекрасна можливість не тільки створити гарний офіс, а й створити сприятливу робочу атмосферу.

Як зробити ремонт в офісі

Однозначної відповіді на це питання немає. Адже все залежить від розробленого проекту. Багаторічний досвід показує, що найкраще:

 • використовувати світлі відтінки в дизайні разом з елементами екстравагантності. Назавжди забудьте про класичні столи з перегородками;
 • створювати хорошу атмосферу, додавши в інтер’єр приміщення живі квіти, красиві і в той же час ненав’язливі картини;
 • обробка приміщення повинна свідчити про статус власника і справляти враження на партнерів.

Пам’ятайте, що проведений ремонт офісів повинен повністю відповідати встановленим міжнародним нормам з безпеки.
Щоб ви точно знали суму, необхідну на проведення якісного відновлення офісного приміщення рекомендується скласти детальний план про майбутні витрати.
Якісно виконаний ремонт – це гарантія позитивної репутації власника офісу, а також високого рівня продуктивності робітників і сприятливої ​​атмосфери в колективі.

0 комментариев

  Оставьте комментарий

  Звоните. Заказывайте. Поможем!

  Мы бесплатно выедем на обьект.

  Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

  При желании составим договор.

  Обратный звонок


  Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!