Головна » Статті » Як демонтувати бетонну стіну

Як демонтувати бетонну стіну

Часто при ремонті старої квартири або переїзді, необхідно перепланування приміщень. Даний процес, включає в себе кілька основних етапів, кожен з яких має свої особливості. Одним з таких моментів є демонтаж бетону, який краще відразу довірити професійним майстрам. В такому випадку, всі роботи будуть виконуватися з дотриманням всіх будівельних норм.

Як зламати бетонну стіну, і що потрібно враховувати

Перше, що потрібно зробити – це отримати дозвіл на перепланування квартири. При складанні проекту, заздалегідь слід дізнатися демонтаж бетонної стіни можна буде виконати чи ні. Є ряд факторів, які не дозволяють проводити такі роботи. По-перше, якщо це несуча конструкція, по-друге, стан будинку, по-третє, якщо це архітектурно-історичний пам’ятник, та ін.
Коли проект буде погоджено і затверджено, можна приступати безпосередньо до роботи. І ось тут, неспеціалісту теж дуже складно вирішити, як знести бетонну стіну в квартирі, з мінімальними витратами, і щоб нічого не пошкодити. Тим більше, що часто в стінах і перегородках можуть бути приховані електропроводка, інженерні та інші комунікації.
Саме тому майстри починають роботи, тільки після ретельного вивчення плану приміщень, розведення електромереж і всіх комунікацій, а також виконавши на місці аналіз майбутніх робіт. На підставі отриманих даних, вибирається спосіб, яким чином буде виконуватися демонтаж бетонної перегородки. На сьогоднішній день, в більшості випадків використовують 4 метода знесення бетонних стін:

как сломать бетонную стену
Демонтаж стіни за допомогою потужного перфоратора

 • Спилювання болгаркою;
 • За допомогою потужного перфоратора;
 • Використовуючи ударну дриль;
 • Алмазна різка.

Вибираючи спосіб як зламати товсту бетонну стіну, слід брати до уваги, з яким діаметром дисків може працювати болгарка, потужність інструменту, гучність, необхідність проведення робіт в максимально стислі терміни, і з мінімальною кількістю пилу. Також важливо знати, що цілком демонтувати стіну заборонено. Тому різати її потрібно невеликими шматками, які надалі можна буде винести. Тому вони повинні бути підйомними.

Особливості різних способів демонтажу бетонних стін

Якщо роботи по знесенню перегородок і стін планується проводити в порожньому приміщенні, і бажано, де ще не заселилися сусіди, то в принципі можна вибирати будь-який з перерахованих вище варіантів. Це пояснюється тим, що даний процес, як правило, досить тривалий, галасливий і дуже запорошений. Якщо все це буде робитися в уже заселеному будинку, і в квартирі, де є меблі, то найкраще віддати перевагу алмазному різанню.

демонтаж бетонных стен
Демонтаж бетонних перегородок

Незважаючи на те, що вартість послуг з демонтажу бетонних перегородок буде вище, зате тут є ряд важливих переваг:

 • Процес займає набагато менше часу;
 • Низький рівень шуму;
 • Відсутність пилу;
 • Висока точність різання.

Як показує практика, дуже часто, демонтаж бетонних стін за допомогою алмазної різки, професійними майстрами, виявляється ще й економічно вигідним. Особливо це актуально при великих обсягах робіт, коли на знесення стін і перегородок іншими способами піде кілька днів, то тут це займе максимум один день, а може і менше. При цьому відразу ж можна приступати до подальших видах робіт, так як немає необхідності вирівнювання вирізаних ділянок, і проведення генерального прибирання, яка може зайняти теж досить багато часу.
Ще один плюс – майстри використовують свій інструмент для алмазного різання, який коштує досить дорого, але при цьому його не потрібно орендувати або купувати. В основному для цього використовують ручні різьбярі, установки мокрого буріння, стенорезние і бурильні машини. Є обладнання, яке працює від електромережі, а є автономне (в основному з бензиновими двигунами).
У Харкові виконати знесення бетонних стін і перегородок будь-якої складності і незалежно від обсягу робіт, з дотриманням всіх будівельних норм і санітарно-гігієнічних вимог, можуть майстри компанії “Демонтаж”. Це зручно, швидко, надійно і вигідно.

0 комментариев

  Оставьте комментарий

  Звоните. Заказывайте. Поможем!

  Мы бесплатно выедем на обьект.

  Оценим объём, сроки выполнения, и стоимость работ.

  При желании составим договор.

  Обратный звонок


  Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!