Які ремонтні роботи можна проводити взимку
Ремонт у зимовий час не поширений тому що на вулиці низька температура, а багато будівельних матеріалів неможливо використовувати при температурі нижче 5 градусів. Але якщо ви потрапили в ситуацію, коли без ремонту не обійтися, багато роботи можна відкласти на зиму. Розберемося які ремонтні роботи можна проводити в холодну пору року зовні та всередині.
Незважаючи на несприятливу погоду, всередині приміщення, що опалюється, обмежень по ремонту немає. Якщо опалення відсутнє, потрібно відштовхуватися від робіт, для яких температура навколишнього середовища не відіграє ролі.
Зимові роботи всередині приміщення
- Внутрішня робота. Наприклад, фарбування стін або заливка стяжки. По холоду запахи не буде так сильно чути. Для висушування правда знадобляться окремі умови. Ще можна встановити металевий профіль, якщо збираєтеся обшивати стіни гіпсокартоном. Правда обшити стіни в зимовий час не вийде – гіпсокартон має властивість вбирати вологу, і щоб він не набух, краще дочекатися сухої погоди (весна або літо).
- Також можна встановити вікна. Рекомендується дотримуватись температурного режиму до -5 градусів – це допустима температура для роботи із зимовою монтажною піною. Але після встановлення вікон і за наявності опалення можна буде виконувати будь-які роботи всередині приміщення.
- При ремонті взимку часто прокладають електропроводку. Тобто штробити канали і ставити розетки можна за будь-якої погоди, але на морозі м’який електрокабель заледеніє. Отже, краще не виконувати зовнішній монтаж при сильному холоді.
- Реставрація меблів У період морозів можна зайнятися оновленням меблів і віддати їх у майстерню на реставрацію. Ви здивуєтеся, дізнавшись, як можна покращити і змінити зовнішній вигляд зношених меблів і подарувати їм нове життя.
- Прокладання водопроводу. Пластикові труби відмінно витримують холод, але після перевірки системи водопостачання труби потрібно повністю спустошити, щоб вони не змерзли.
- Фасадні роботи на зразок облицювання цеглою або обшивки сайдингом цілком можливі. Якщо надумали штукатурити, то для холодних умов потрібно збудувати тепляк. Це робиться за допомогою встановлення будівельних лісів та натягування плівки. У результаті це буде ізольована площа, яку можна прогріти тепловими гарматами до плюсової температури.
- Теплова гармата також стане в нагоді якщо хочете штукатурити стіни, але тоді потрiбно буде закрити всі отвори, щоб не впускати крижане повітря. Якщо прогрівати приміщення, то можна домогтися температури, що підходить навіть для поклейки шпалер і укладання плитки.
Переваги ремонту у зимовий період
Якщо обмірковуєте, чи можна робити ремонт взимку з точки зору обмеженої кількості можливих робіт, то у новорічного сезону є й інші переваги:
- дешеві будматеріали – зима не надто популярна в плані ремонту, тому матеріали коштують дешевше, часто магазини надають суттєві знижки на дорогі фарби, клеї, шпалери тощо. Перед покупкою розберіться як зберігати будматеріали, щоб зберегти їх первинні властивості;
- Дешевші розцінки на роботу – взимку кількість ремонтів сильно зменшується, що призводить до здешевлення послуг. Тобто вдасться заощадити на будівельниках;
- можна знайти професіонала – кваліфікований фахівець зробить роботу якісно та й візьме менше. Не доведеться чекати коли спеціаліст звільниться, в морози він швидше за все і так не буде зайнятий;
- буде більше часу для якісного виконання робіт – без поспіху результат буде кращим і прослужить довше;
- Взимку у клієнта буде більше часу на перевірку якості результату. Зазвичай влітку люди залишають ремонт під опікою самих будівельників та їдуть відпочивати. Але якщо в холод ви перебуваєте вдома, то можете краще проконтролювати хід робіт, відповідно забезпечити більш ретельне виконання дій будівельників.
Як ми вже з’ясували зима – чудовий час для знижок та виконання багатьох внутрішніх та зовнішніх робіт. Само собою обмеження є і використовувати матеріали на водяній основі краще влітку (лаки, фарби, цементні суміші), але в іншому при підключенні професійних будівельників є шанс зробити за зиму набагато більше, ніж у теплий період. Хоча навіть зробити стяжку взимку в квартирі можна якщо дотримуватися температур, що рекомендуються.
Не буде ажіотажу та дефіциту розхідників, фахівці не будуть ламати ціну, а ви зможете перетворити свій будинок дешевше та за короткий проміжок, а влітку спокійно поїхати відпочивати.
0 комментариев